KESİN ÇIKIŞLI

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU (SÖMESTR ÖZEL)


ANADOLU JET İLE GİDİŞ | TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE DÖNÜŞ
TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU
DETAYLI BİLGİ VE REZERVASYON: 0312 425 44 25

  • ANADOLU JET İLE GİDİŞ
  • TURİSTİK TREN İLE DÖNÜŞ
  • DOĞU EKSPRESİ
  • SEYAHAT SİGORTASI
  • PROFESYONEL REHBERLİK
  • KARS KONAKLAMASI
  • -%6 25.11.2023 ile 01.12.2024 arasındaki tarihlerde %6 indirim fırsatı

 SÖMESTR ÖZEL 

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ERZURUM VE KARS TURU

 22 - 26 OCAK  (4 GECE 4 GÜN)

Kişi Başı Tur Ücreti 16.990 TL

2 Yetişkin Yanında (2-5 Yaş Bir Çocuk Ücreti 2.500TL)

(2 GECE OTEL - 2 GECE TRENDE KONAKLAMA)
UÇAK İLE GİDİŞ - TREN İLE DÖNÜŞ
GİDİŞ: 22 OCAK PAZARTESİ 08:30 (ANADOLUJET) ANKARA-ERZURUM
DÖNÜŞ: 24 OCAK ÇARŞAMBA TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ KARS-ANKARA(ANKARA'YA VARIŞ 26 OCAK CUMA SABAH)

Ankara -  Erzurum Anadolu Jet Uçak Bileti ve Kars - Ankara Turistik Doğu Ekspresi 2 Gece Yataklı Vagon Konaklama - Program Dahlinde Kars ve Erzurum Çevre Gezileri - 2 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama - Otelde; Sabah Kahvaltısı (2)  -  Seyahat Sigorta Paketi - Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri Dahil

Bilgi ve Rezervasyon: 
0312 425 44 25 
0541 425 44 26 
0541 425 44 27

TUR PROGRAMI: 

1.GÜN | ANKARA > ERZURUM - KARS :  
Sabah 06.30’da Ankara Esenboğa havalimanında buluşmamız sonrasında,08.30 Anadolu Jet TK 7070 Uçağımızın kalkışıyla Erzurum’a Uçacağız.1,5 saat Sürecek Uçak yolculuğundan sonra 10:00’da Erzurum’da olacağız. Erzurum’a varışımızla öncelikle Tarihi Taşhan’ı ziyaret edeceğiz. Daha sonra 19.yy. sonlarında Erzurum eşrafından biri tarafından yaptırılmış olan Atatürk Evi Müzesi‘ni ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği molamızdan sonra bir sonraki durağımız Anadolu’daki kapalı avlulu medreselerin en büyüğü olan Yakutiye Medresesi‘ne geçeceğiz. Plan düzeni, dengeli mimarisi ve iri motifli süslemeleri ile Erzurum’u en gösterişli yapılarından biridir. Lala Paşa Camii gezimizden sonra Erzurumun Simgelerinden olan Selçuklu yapımı Çifte Minareli Medrese‘yi göreceğiz. Sıra Anadolu’da bulunan anıt mezarların en güzel örnekleri arasında yer alan Üç Kümbetler. Gün bitiminde Kars’a doğru yola çıkacağız. Yol Üzerinde Sarıkamış Şehitliği’ni göreceğiz. Kars’a varışımızı takiben akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

Akşam Yemeği : Ekstradır*
Günlük Rota : Ankara – Erzurum - Kars

KONAKLANACAK OTEL:  KARS PARK OTEL, WinterCity OtelVB.

2.GÜN | ÇILDIR GÖLÜ - ANİ HARABELERİ > KARS :

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından otelimizden hareket ediyor ve Karsa 50 Kilometre mesafedeki UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dahil edilen Ani Ören Yerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “ Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, Tigran Honents Kilisesi ve Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolunun ilk Camisi olan Manucehr Camii'ni gezdikten sonra Ermenistan'ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateşgede tapınağının izlerini izledikten sonra Çıldır Gölü’ ne hareket ediyoruz. Çıldır Gölünde ilk olarak öğle yemeğimizi alıyoruz. Mevsim şartlarına bağlı olarak gölün kendi balığı olan Sarı Balık yiyebilirsiniz. Yemek sonrasında buz tutmuş Çıldır Gölü üzerinde At Kızağı keyfini yaşıyoruz. ( Ekstra) (Gölün yeterli seviyede buz tutmadığı veya buzların erimesi durumunda atlı kızak yapılamayacaktır.) Gölde ve restoran çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Ardından ise Dileyen misafirlerimiz ile Kafkas Gecesi Eğlencesine gidiyoruz. ( Ekstra)

► Kafkas Gecesi (Yemekli)

Bölge'de bulunan yöresel restorantlarda yapılmakta olan bu etkinlik yaklaşık 3 saat sürmekte olup bölgeye has müzikleri dinleyebileceğimiz canlı müzikler eşliğinde Kafkas dans gösterisi ekibinin muhteşem danslarını izleme fırsatı bulacağız. Aynı zamanda bölge geleneklerine uygun bir aşık atışması dinleyeceğiz.

KONAKLANACAK OTEL: KARS PARK OTEL, WinterCity Otel VB.

3.GÜN | KARS ŞEHİR TURU > AŞIK ATIŞMASI > TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ İLE ANKARA YOLCULUĞU :

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında odalarımızın boşaltılması ve ardından Kars şehir turumuza başlıyoruz. Kars Müzesi, Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Tren Garı, Vilayet Konağı, PTT Binası, Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Kale, On iki Havari Kilisesi, Taş Köprü, Namık Kemal’in evi, Rus dönemi taş yapılarından olan Defterdarlık Binası, Sağlık Müdürlüğü ve Belediye Binası, Fethiye Camii (Alexander Nevski Kilisesi) göreceğimiz yerler arasındadır. Gezilerimiz sonrası şehirde; akşam yemeği ve alışveriş molası. Rehberimizin belirlediği saatte buluşma ve Kars Tren Garına hareket. Rehberimizle vedalaşıp, saat 22:20’de hareket edecek olan Turistik Doğu Ekspresi yataklı vagonumuzda kompartımanlara yerleşiyoruz. Uzun ve güzel bir tren yolculuğuna başlıyoruz. Seyahat süremizce Anadolu'nun kış mevsimde yaşadığı güzellikleri görme imkanını bulacaksınız.

-Sabah Kahvaltısı : Otelde açık büfe olarak alınacak olup, tur ücretine dahildir. 
-Öğle Yemeği : Kars merkezde rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra) 
-Akşam Yemeği : Kars merkezde rehberimizin önerdiği yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. (Ekstra) 
-Günlük Rota : Kars – Kars Şehir Merkezi – Turistik Doğu Ekspresi 

KONAKLANACAK OTEL TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ SEYAHATİ

4.GÜN | TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ SEYAHATİ KARS > ERZURUM > İLİÇ(KEMALİYE*) > DİVRİĞİ > SİVAS-ANKARA:

Doğanın bütün güzelliğini göreceğiniz, ıssız beyazlığın ortasında harika görüntülere tanıklık edeceğiniz yaklaşık 30 saat sürecek yolculukta tren ilk molasını saat 08:43'de İliç'te verecek olup yaklaşık 3 saat yapılacak olan İliç beklemesinde dileyen misafirler ekstra düzenlenecek olan Kemaliye(Eğin) turuna katılabilirler. Trenimiz 11:43 de iliç'ten hareket ederek tahmini 12:46'da Divriği'nde 2. beklemeyi verecektir. Yaklaşık 3 saatlik molada dilerseniz yapılacak ekstra tura katılabilir ve UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi'ndeki Divriği Ulu Camii ve Darüşşifasını gezebilirsiniz. Öğle yemeğinizi Divriği merkezde alabilirsiniz. Tren saat 15:46'da Divriği'den hareket edecek olup en az 15 dakika öncesinde trende olmanızı tavsiye deriz. Yaklaşık 230 dk olarak son bir mola daha verilecek ve Sivas'ı keşfedebileceğiniz Sivas istasyonuna saat 18:23'de varacağız. Dileyen konuklarımız ekstra olarak organize edilecek tura katılabilirler. Kongre Binası, Gök Medrese, Ulu Cami, Buruciye Medresesi, Çifte Minare Sivas'ta görebileceğiniz yerler arasındadır. Tren saat 22:13'de Sivas'tan Ankara’ya hareket edecek olup en az 15 dakika öncesinde trende olmanızı tavsiye deriz. Yolculuk 26 Ocak sabahı trenimizin Ankara tren garına varışı ile sona erecektir.


TREN SEYAHATİ SIRASINDA PLANLANAN EKSTRA TURLAR;
(Belirtilen tur programlarına min. 12 kişi katılması durumunda gerçekleştirilecektir. Daha az bir katılımcı sayısı ile ekstra turlar gerçekleştirilmez.)

Kemaliye Turu (Ekstra);
(180 dk bekleme) 08:43 - 11:43 arası planlanan mola zamanıdır.

Divriği Turu (Ekstra);
(180 dk bekleme) 12:46 - 15:46 arası planlanan mola zamanıdır.
Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası ve Şehir merkezi öğle yemeği molası

Sivas Turu (Ekstra);
(230 dk bekleme) 18:23 - 22:13 arası planlanan mola zamanıdır.
Kongre Binası, Gök Medrese, Ulu Cami, Buruciye Medresesi, Çifte Minare 

Not: Planlanan bekleme süreleri TCDD tarafından uygulanmakta olup bu sürelere göre programlar yapılmaktadır. Tren seferinde yaşanabilecek rötar ya da arıza söz konusu olması durumunda ekstra turların zamanlaması ve Ankara'ya varış saati değişebilir.

-Sabah Kahvaltısı : Turistik Doğu Ekspresinde alınacak olup, ekstradır. 
-Öğle Yemeği : Diviriği’de ekstra olarak yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.  
-Akşam Yemeği : Turistik Doğu Ekspresinde alınacak olup, ekstradır. 
-Günlük Rota : Turistik Doğu Ekspresi – Kars – Erzurum – Divriği – Bostankaya – Ankara  

KONAKLAMA TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ

5.GÜN | ANKARA BİTİŞ

Sabaha karşı saat 09:00 sularına Ankara Tren Garına varış.

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

30 Saatlik muhteşem manzaralarla dolu bir seyahatinizde, ister odanızda uzanarak, ister tren içinde gezerek, isterseniz restoranda çaylar kahveler eşliğinde bu seyahatin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Turistik Doğu Ekspresinde Yataklı vagon 10 adet misafir odası, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bu odaların açıldığı koridordan oluşur. Vagondaki her oda 2 kişiliktir. Odaların içerisinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur. Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Camlar perde ile kapatılabilir, oda kapısı kilitlenebilir ya da her ikisi de açık tutulabilir tamamen misafirin arzusuna bağlıdır. Her odada ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Seyahat başlangıcında Vagon görevlisi tarafından ısı ayar sistemi ve diğer konularda bilgi verilmektedir. Seyahatin gündüz bölümlerinde misafirler genellikle yataklarını kapalı tutarak oturma düzeninde kullanılırlar. Gece saatleri başladığında arzu ettikleri bir saatte ise koltuklarını açarak yatak düzenine geçerler. Bir kişi alt katta, İkinci kişi üstte açılan ranza katında yatar. Ranza katına rahat çıkmak için odada 1 adet merdiven bulunmaktadır. Her Yatak açıldığında hazır vaziyette açılır. Yataklarda; çarşaf, yastık kılıfı ve yastık, 1 adet battaniye koruyucu çarşaf, 1 adet battaniye temiz ve yatmaya hazır halde bulunur.

Turistik Doğu Ekspresinde Tren içerisinde misafirler rahatça hareket edebilirler. Her Vagonda birbirleri arasında geçiş yapmak için koridor ve geçiş kapıları bulunur. Bu sayede misafirler Restoran Vagonuna ulaşarak burada masalarda oturup çay kahve içebilirler. Ayrıca Restoranda bulunan Kahvaltı ürünleri ve yemek çeşitleri ile aperatif atıştırma öğünleri yapabilirler. Trende Tuvalet ihtiyaçları için koridorun her iki başında birer adet tuvalet bulunur. Bu tuvaletlerden biri Alaturka diğeri alafrangadır. Her vagonda bulunan 1 adet Vagon görevlisi odalarda kalan misafirlerin güvenle seyahati ile ilgilenmek, Vagonun su ikmalini yapmak ve tuvaletlerin periyodik bakım ve temizlikleri ile ilgili görevlendirilmiştir. 

İşletilmesi TCDD tarafından yapılmakta olan turistik doğu ekspresi tren seferlerinde yaşanabilecek rötarlarda acentamız sorumluluk taşımamaktadır.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER:

► Ankara - Erzurum Anadolu Jet Uçak Bileti ( Bagaj Hakkı 15 Kg. )

► Kars - Ankara Turistik Doğu Ekspresi 2 Gece Yataklı Vagon Konaklama Ücreti

► Program Dahlinde Minibüs İle Ulaşım

► 2 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama

► Otelde; Sabah Kahvaltısı (2)

► Seyahat Sigorta Paketi

► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

► Tren Seyahatinde Alınan Tüm Öğünler

► Tüm Şahsi Harcamalar

► Çıldır Gölü Kızaklı Fayton Turu

► Tüm Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri

► Yemeklerde Alınan İçecekler

► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

► Tren Seyahati Esnasında Düzenlenecek Ekstra Turlar

Bilgi ve Rezervasyon:
0312 425 44 25 
0541 425 44 26 
0541 425 44 27 
ADRES: Atatürk Bulvarı, Alemdar İş Hanı, No: 88 Kat: 2 Gezgintur

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün:

2. Gün:


3. Gün:


4. Gün:


5. Gün:


EK BİLGİLER

TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ HAKKINDA

► Turistik Doğu Ekspresinde yataklı vagon 10 adet misafir, 1 adet teknik personel odası, 2 adet tuvalet bölümü ve bir koridordan oluşur. Vagondaki odalar 2 kişiliktir. Odaların içinde el lavabosu, ayna, mini buzdolabı, çalışma masası, elbise askısı, raf ve merdiven bulunur. Oda içinde 2 adet 220 volt elektrik prizi bulunmaktadır. Camlar perde ile kapatılabilir, oda kapısı kilitlenebilir ya da her ikisine de açık tutulabilir. Her yol ısıtma ve soğutma sistemi bulunmaktadır. Yataklar iki katlı açılır ranza şeklindedir.

► Kompartıman içinde elektrik ocağı, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi vb. yüksek akım çeken cihazların kullanılmaması gerektiği dahil emniyet gereklerini, korunma usul ve çarelerini seyahat eden yolcu bilmeli ve bu konudaki her türlü sorumluluk seyahat eden yolcuya aittir. Trende yapılan kontrollerde kompartıman içinde elektrik ocağı, su ısıtıcısı, saç kurutma makinesi vb. yüksek akım çeken cihazların kullanıldığının tespit edilmesi halinde yaptırım uygulanacak, vagon ve trende bu nedenle oluşabilecek hasar bedeli yolcu tarafından ödenecektir.

► Turistik Doğu Ekspresinde Tren içerisinde misafirler rahatça hareket edebilirler. Her Vagonda birbirleri arasında geçiş yapmak için koridor ve geçiş kapıları bulunur. Bu sayede misafirler Restoran Vagonuna ulaşarak burada masalarda oturup çay kahve içebilirler. Ayrıca Restoranda bulunan Kahvaltı ürünleri ve yemek çeşitleri ile aperatif atıştırma öğünleri yapabilirler. Trende Tuvalet ihtiyaçları için koridorun her iki başında birer adet tuvalet bulunur. Bu tuvaletlerden biri Alaturka diğeri alafrangadır. Her vagonda bulunan 1 adet Vagon görevlisi odalarda kalan misafirlerin güvenle seyahati ile ilgilenmek, Vagonun su ikmalini yapmak ve tuvaletlerin periyodik bakım ve temizlikleri ile ilgili görevlendirilmiştir.

► Turistik Doğu Ekspresi Tren seyahati konaklamasında kullanılan yataklı Vagonda Odalar İki kişiliktir.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Turistik Doğu Ekspresinde anons sistemi bulunmamakta olup, istasyonlarda bekleme yapılmamaktadır. İstasyonlarda rötar olması durumunda trenden ayrılmamanız önemle tavsiye edilir. Önceden belirlenmiş 2-3 saat bekleme yapılacak istasyonlarda tren hareket saatinden en az 15 dakika öncesinde trene dönmenizi tavsiye ederiz. Tren bekleme ve hareket saatlerinin güncel bilgisini vagon görevlilerinden öğrenebilirsiniz. Uzun süreli yolculuk ve tren restoranının kalabalık olabilme durumları için, yanınızda aperatif yiyecek- içecek ve su, lavabolar için de peçete vb. bulundurmanızı öneririz. Tren tarafından organize edilecek turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.

Gezgin Tur havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyid edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. Uçağın ineceği ve kalkacağı şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gezgin Tur sorumlu tutulamaz. Havayolu tarafından olabilecek rötarlardan kaynaklı gezilerin yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.

GENEL ŞARTLAR ve NOTLAR '' LÜTFEN OKUYUNUZ ''

Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile (Crafter, Sprinter), 19-30 kişide midibus ile (Sultan, Turkuaz, Nova, Prestige, Harmony), 30 kişinin üstünde ise lüks otobüslerimiz (Tourismo, Neoplan, Fortuna, Safir) ile yapılacaktır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden, günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilir. Gezgin Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir. Gezgin Tur, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Gezgin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz. Gezgin Tur hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçuş saatlerimizi acentamızdan öğrenebilirsiniz. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gezgin Tur sorumlu tutulamaz. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#96
LOKASYON:
Kars
ULAŞIM
Uçak    Otobüs    Tren   
BULUŞMA:
Sabah saat 06:00'da Ankara Esenboğa Havalimanı İç Hatlar Terminalinde Buluşma.
BİTİŞ:
Sabaha saat 09.00 sularına Ankara Tren Garına varış.
İPTAL POLİTİKASI:
Bu tur özel tarih ve özel içerik ile oluşturulduğu için son 30 gün içersinde iptal ya da değişiklik herhangi bir sebep ile yapılmamaktadır. Sadece tur hareket tarihine 10 gün kalaya kadar misafir kendi yerine isim değişikliği yapabilir ya da misafirin isteği ile acenta tarafından yeri bir başkasına satılabilir ise iptal edilebilir. Aksi halde misafirin tura katılamaması durumunda tüm yükümlülük katılımcıya aittir ve ücret idesi kesinilke yapılamaz.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

16.990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


► Ankara - Erzurum Anadolu Jet Uçak Bileti ( Bagaj Hakkı 15 Kg. )
► Kars - Ankara Turistik Doğu Ekspresi 2 Gece Yataklı Vagon Konaklama Ücreti
► Program Dahlinde Çevre Gezileri ve Ulaşım
► 2 Gece Belirtilen Otellerde vb. Konaklama
► Otelde; Sabah Kahvaltısı (2)
► Seyahat Sigorta Paketi
► Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


► Tren Seyahatinde Alınan Tüm Öğünler
► TCDD Tarafından Düzenlenen Tüm Turlar
► Tüm Şahsi Harcamalar
► Çıldır Gölü Kızaklı Fayton Turu
► Tüm Öğle Yemekleri ve Akşam Yemekleri
► Yemeklerde Alınan İçecekler
► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri