VİLLA BEST

 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
 • VİLLA BEST
DAHA FAZLA

VİLLA BEST - KALKAN/ANTALYA

Kalkan / İslamlar bölgesinde bulunan Kiralık Muhafazakar Villa Best 2 yatak odalı, 4 kişi kapasitelidir. Çekirdek ailelerin veBalayı tatili yapmak isteyen çiftlerimizin tercih ettiği bir villadır. Yazlık villamız konumundan dolayı doğa içinde olup, Kalkan merkeze 7 km uzaklıktadır. Kiralık Villa Best, Özellikle Balayı çiftleri için özel tasarlanmıştır. Salonda ki yeşil, sarı kombin tasarım ile tatilinizi daha renkli geçirebilirsiniz. Tatil Villası Best, Konumundan dolayı bölgenin en temiz havasına sahiptir. Yıldızları bu bölgede çok net bir şekilde görebilirsiniz.

Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç )

Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir.

KONUT ÖZELLİKLERİ:

*Saç Kurutma Makinesi   *Televizyon   *Buzdolabı   *Çamaşır Makinesi  *Mutfak Eşyası  *Uydu Yayını  *İnternet  *LCD TV  *Jacuzzi   *Deniz Manzarası  *Ütü  *Muhafazakar  Balayı için uygun  Fireplace çocuk havuzu

Fiyatlandırma Hakkında: Bayram haftaları, Resmi tatiller, hafta sonları v.b özel günlerde yüksek sezon fiyatları geçerlidir.  Lütfen fiyatı teyit ediniz.


Ücretsiz Havuz/Bahçe Bakımı: Konaklama süreniz boyunca her gün, sabah saatlerinde villanızın havuzu ve bahçesi temizlenir. Havuz için gerekli olan klor ve benzeri diğer ayarlamalar özel ekibimiz tarafından sağlanır. Günlük yapılan havuz ve bahçe bakımı için ek ücret ödemezsiniz.


Ücretsiz Temizlik: Villamız, tarafınıza tam temizliği yapılmış şekilde teslim edilir. Ücretsiz temizlik; ilk girişte yapılan temizlik için geçerli olup, ek temizlik taleplerinde villaya göre ücretlendirme sağlanarak çözüm sunulabilmektedir.


Depozito Prosedürü: Villaya giriş öncesinde hasar depozitosu alınmaktadır. Bu hasar depozitosu, makbuz dahilinde alınmakta olup; villadan çıkışınıza müteakip tarafınıza iade edilmektedir. Hasar depozitosunun alınma amacı, herhangi bir hasar, kırık-dökük, zayi ve kayıp karşısında villa adına ön güvence sağlamaktır. Ödemenizi TL yerine; güncel kurlar baz alınarak eş değer olacak şekilde Amerikan Doları, İngiliz Sterlini ve/veya Euro olarak ödemeniz de mümkün olabilmektedir.


C-in Prosedürü: Villa giriş saatinden daha önce giriş yapılması, villanın müsaitlik durumuna göre değerlendirilmektedir.


Açık ve ortak alan kullanımı: Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı, mevsim koşullarına bağlı olarak değişmektedir ve sorumluluk kabul edilmemektedir.


Muhafazakarlık Politikası: Havuzu korunaklı villalarımıza kesinlikle %100 görünmememe garantisi vermemekteyiz. Bu villalarımızın her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.


Ulaşım: Villalarımıza toplu ulaşım hizmeti verilememektedir.


Konum Politikası: Konum, haritalar, müsaitlik takvimi ve konutun genel alanlara mesafesi mümkün olduğunca bilgi sunmak içindir. Bu bilgilerin kesinliği konusunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmemektedir. En güncel tam yerleşim bilgileri ve yönlendirmelerini temin etmek için doğrudan tesis ya da acil destek hattımız ile iletişime geçilmesi yolcunun kendi sorumluluğundadır. Rezervasyonu yapan kişi, konaklayacak tüm kişilerin bilgilerini doğru bir şekilde girmekle yükümlüdür. Rezervasyonunuzu yaparken doğru e-posta adresinin ve doğru cep telefonu numarasının girildiğinden emin olmak da rezervasyonu yapan kişinin sorumluluğundadır.


Genel Bilgi: Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil genel bilgi amaçlı olarak  tüm evlerin sayfasında dip not olarak yazılmaktadır.

Doğa içerisinde konuma sahip olan villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde konuma sahip olan evlerimizde, merkezde yer alan villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu evle ilgili değil genel bilgi amaçlı olarak tüm evlerin sayfasında dip not olarak yazılmaktadır. KALKAN

Kalkan / İslamlar bölgesinde bulunan Kiralık Muhafazakar Villa Best 2 yatak odalı, 4 kişi kapasitelidir. Çekirdek ailelerin veBalayı tatili yapmak isteyen çiftlerimizin tercih ettiği bir villadır. Yazlık villamız konumundan dolayı doğa içinde olup, Kalkan merkeze 7 km uzaklıktadır. Kiralık Villa Best, Özellikle Balayı çiftleri için özel tasarlanmıştır. Salonda ki yeşil, sarı kombin tasarım ile tatilinizi daha renkli geçirebilirsiniz. Tatil Villası Best, Konumundan dolayı bölgenin en temiz havasına sahiptir. Yıldızları bu bölgede çok net bir şekilde görebilirsiniz. Not: Evcil hayvan kabul edilmemektedir. ( Kafes hayvanları hariç ) Önemli Bilgiler: İnternet , su , gaz , elektrik ücretleri fiyata dahildir.

Villalarımıza toplu ulaşım hizmeti verilememektedir.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın
2 Oda

Kişi

Gece

16.00

12.00

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

VİLLA BEST ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

VİLLA BEST
41
0TRL
VİLLA BEST