EN İYİ FİYAT

ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜN

ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜNANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 3 GECE 4 GÜN


EŞİ BENZERİ BULUNMAYAN BÜYÜLEYİCİ MANZARALARI İLE
BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU
3 GECE OTEL KONAKLAMALI 4 TAM GÜN
DARA ANTİK KENTİ
HALFETİ TEKNE TURU*
URFA’DA SIRA GECESİ*
NEMRUT DAĞI TURU*

0312 425 44 25

  • GAP'I GEZGİNTUR İLE KEŞFEDİN
  • GÖBEKLİTEPE TURU
  • HALFETİ TEKNE TURU
  • URFADA SIRA GECESİ
  • NEMRUT DAĞI
  • KONFORLU ULAŞIM PROFESYONEL TANITIM

YENİLENEN PROGRAMI VE BÜYÜLEYİCİ MANZARALARI İLE 
BAŞTAN SONA ANKARA ÇIKIŞLI GAP TURU 

1 GECE Ş. URFA - 1 GECE MARDİN/MİDYAT - 1 GECE MARDİN KONAKLAMA

3 GECE OTEL KONAKLAMALI 4 TAM GÜN 

 DARA ANTİK KENTİ GEZİSİ DAHİL 

 2024 YILI ERKEN REZERVASYON FİYATI 

 KİŞİ BAŞI TUR ÜCRETİ 8.490 TL'den Başlayan Fiyatlar

 HALFETİ TEKNE TURU*

 NEMRUT DAĞI TURU* 

 URFA’DA SIRA GECESİ*

Gaziantep - Zeugma Mozaik Müzesi - Gaziantep Kalesi - Bakırcılar Çarşısı - Gümrük Han - Tahmis Kahvecisi - Halfeti – Urfa - Balıklıgöl - Harran Evleri – Göbekli Tepe – Midyat Konut Evi - Dara Antik Kenti - Eski Mardin - Deyrul Zafaran Manastırı - Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi  - Diyarbakır – Şehir Surları – Ulu Camii – Hasan Paşa Hanı – Dört Ayaklı Minare – On Gözlü Köprü - Nissibi Köprüsü - Nemrut Dağı* 

Bilgi ve Rezervasyon:
0312 425 44 25 
0541 425 44 26 
0541 425 44 27 


TUR TARİHLERİMİZ:
11-14 NİSAN 2024 - BAYRAM
18-21 NİSAN 2024
25-28 NİSAN 2024
2-5 MAYIS 2024
9-12 MAYIS 2024
16-19 MAYIS 2024
23-26 MAYIS 2024
30 MAYIS - 2 HAZİRAN 2024
6-9 HAZİRAN 2024
13-16 HAZİRAN 2024 - BAYRAM
17-20 HAZİRAN 2024 - BAYRAM
20-23 HAZİRAN 2024 - BAYRAM
27-30 HAZİRAN 2024
4-7 TEMMUZ 2024
18-21 TEMMUZ 2024
1-4 AĞUSTOS 2024
15-18 AĞUSTOS 2024
29 AĞUSTOS - 1 EYLÜL 2024
5-8 EYLÜL 2024
12-15 EYLÜL 2024
19-22 EYLÜL 2024
26-29 EYLÜL 2024
3-6 EKİM 2024
10-13 EKİM 2024
17-20 EKİM 2024
24-27 EKİM 2024
31 EKİM 3 KASIM 2024
7-10 KASIM 2024
14-17 KASIM 2024

Not: Gece çıkışlı tüm turlarımız, yayınlanan tur tarihinden 1 gün öncesi gece Ankara'dan hareket etmektedir.
Örnek; 14-17 Kasım turu 13 Kasım akşam Ankara'dan yola çıkmaktadır. Pazarı pazartesiye bağlayan gece geç saatlerde Ankara'ya ulaşıyoruz.

NEMRUT DAĞI ROGRAMI HAKKINDA : Program içeriğinde mevcut Nemrut Dağı’nın ziyaret edilmesi isteğe bağlı bir programdır. Yaklaşık 2150 mt rakıma sahip kral mezarının ve anıt heykellerinin bulunduğu Tümülüs çevresine yaklaşık 700 mt lik bir yürüyüş ile çıkmak mümkün olacaktır. Heykellerin bulunduğu ve iki cepheden oluşan zirve noktada Doğu terası seyir noktasından mezapotamya ovasının muhteşem manzarasını seyrettikten sonra tekrar araç toplanma noktasına yürüyerek inilmesi gerekmektedir. Nemrut ziyareti sonrası Cendere köprüsü ve ardından Karakuş tümülüsü görülmektedir. Gezgintur rehberinin de yönlendirmeleriyle kalp ve tansiyon hastalarının nefes problemi olan misafirlerimizin ya da yürüme zorluğu çeken katılımcılarımızın bu programa katılmaları önerilmemektedir. Hangi mevsim olursa olsun bu rakımda hava şartlarının soğuk olacağı bilinmekte olup misafirlerimizin bu program için tedarikli olması gerekmektedir. Çıkış noktasında bulunan kafeteryada battaniye* kiralanabilmektedir. Hava şartlarına göre özellikle Mart ayı ve Kasım - Aralık ayında yüksek rakım dolayısıyla yaşanabilecek kar yağışı ve buzlanma olması halinde güvenlik sebebiyle Nemrut zirvesine çıkış yapılmaz. Grubumuz yine rehberimiz eşliğinde Cendere köprüsü ve Karakuş tümülüsünü ziyaret ederek programa devam eder. Programa katılmak istemeyen ya da sağlık problemleri sebebiyle katılamayacak olan misafirlerimiz için isteğe bağlı olarak tur programına koyulmuştur. Katılmayacak misafirler için Kahta'da serbest zaman verilir.

URFA’DA SIRA GECESİ HAKKINDA : Program içeriğinde mevcut olan ilk gecemizde Urfa’da Sıra Gecesi etkinliği bulunmaktadır. Urfaya varışımızın ardından konaklama yapacağımız otelimize yerleştikten sonra akşam yemeğini de kapsayan eğlence programımıza bize ayrılan özel alanda başlıyoruz. Yöresel set menü’den oluşan akşam yemeği ile başlayan eğlencemiz canlı müzik ve çeşitli yöresel müziklere misafirlerin katılımlarıyla devam etmekte olup yöresel tatlarında ikramıyla yaklaşık 2-3 saat sürecektir. Sıra gecesi yapılan konaklarda hizmet aldığımız alanların tabanı tamamı ile halıyla kaplı olup ayakkabı ile içeri girilmediğinden ihtiyaç duyan misafirlerimiz yanlarında terlik getirebilirler.

OTELLER:

1.GÜN; HARRAN OTEL VB.
2.GÜN; MİDYAT MATİAT OTEL VB.
3.GÜN; MARDİN YAY GRAND OTEL VB.

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu krem ve güneş gözlüğü almanız faydalı olacaktır.

 Notlar; 
* Belirtilen tur ücretleri 2 ve 3 kişilik odalarda kişi başı fiyatıdır.
* Odada tek kişi konaklaması durumunda fiyat farkı alınır.
* 6-11 ve 0-5 yaş çocuk ücretlendirmesi 2 yetişkin yanında ilk çocuk geçerlidir. Tek yetişkin yanındaki çocuk, yetişkin olarak ücretlendirilir. 
* Tur araçları, tura katılacak kişi sayısına göre belirlenmektedir. 15-18 kişilik minibüs - 19-35 kişilik midibus ya da 35 kişi üzeri katılımlarda büyük otobüs olarak belirlenmektedir. Tur için yeterli katılım olmaz ise (min.15 kişi) tur firması turdan bir gün önceye kadar turu iptal ederek tüm misafirlerin ödemelerini iade eder.

GAP TURU MEMNUNİYET ANKETİ için tıklayınız

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Ankara-Gaziantep-Halfeti-Şanlıurfa

    Belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece saat 22:00 Kızılay Avm Önü, 22:10 Armada Avm Önünden hareket ile gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerine Gaziantep'e varış. Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak dünyanın en önemli mozaik müzelerinden biri olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Sonrasında Gaziantep Kalesine hareket ediyoruz. Gaziantep kalesini panoramik görüp rehberimizden alacağımız bilgilendirme ardından meşhur Antep çarşısında gezmeye başlıyoruz. Gümrük hanı gördükten sonra Tarihi Tahmis Kahvecisinde vereceğimiz kısa bir mola için Bakırcılar Çarşı içerisinde ilerleyerek gezimize devam ediyoruz. Sonrasında Almacı Pazarında alışveriş için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz bu süre içinde Mutfak müzesi ve Hamam müzesini ziyaret edebilirler. Öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrasında rehberimizin belirlediği saatte buluşarak Halfetiye doğru hareket ediyoruz. Halfeti'ye varışımız sonrasında dileyen misafirlerimiz ile birecik baraj gölünde çıkacağımız tekne turumuzda panoramik olarak Kızlar Mağarası, Rum Kale ve sular altında kalan Savaşan Köyü'nü görüyoruz. Halfeti'de geçireceğimiz zamanın ardından Şanlıurfa'da bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimizle Meşhur Urfa SIRA GECESİ programı için rehberimizin belirlediği saatte etkinliğin yapılacağı restorana gitmek için buluşuyoruz. Grubumuza özel ayrılmış bölümde hem bölgeye özel yöresel lezzetlerin tadına doyuyor hem de en eğlenceli şekilde ilk akşamımızı noktalıyoruz. İsteğe bağlı olan sıra gecesi programı yemekli bir program olup katılmayacak misafirler akşam yemeği için otelimiz ve çevresindeki restoranlardan akşam yemeği hizmeti alabilirler. Konaklama otelimizde.Konaklama: Şanlıurfa Harran Otel vb.
2. Gün: Şanlıurfa-Harran-Göbeklitepe-Midyat

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Harran’a hareket ediyoruz. Burada ilk olarak Harran Şehri'nin ortasında yer alan Türkiye'de İslamiyet döneminde kurulmuş en eski camilerden biri olma özelliğini taşıyan Harran Ulu Camii, avlusunda yer alan Anadolu'da kurulan İlk İslam Medresesi (Harran Üniversitesi), İç Kale, Tarihi Surlar ve Konik Kubbeli Evlerinden birini ziyaret ediyoruz. Harran gezimiz sonrasında Urfa gezimize; Balıklıgöl, Ayn Zeliha Gölü, Halil-ür Rahman Camii, Hz.İbrahim Makamı ziyareti ile devam ediyoruz. Rehberimizin önerileri doğrultusunda yöresel ürünler alışverişi ve yemek molası sonrasında Milattan önce 10000 yılına uzanan tarihteki en eski ve en büyük ibadet merkezi olarak bilinen, insanlık tarihini değiştiren Unesco Kültür Miras listesinde yer alan Göbeklitepe'yi ziyaret ediyoruz. Gezi programımızın sonunda Midyat'ta bulunan otelimize doğru hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.Konaklama: Midyat Matiat Otel vb.
3. Gün: Midyat-Mardin

Sabah kahvaltı sonrası ilk olarak Midyat Konuk Evi ziyareti ve telkari gümüş işçiliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği gümüşçüler çarşısında alış-veriş molası veriyoruz. Sonrasında Midyat'tan ayrılarak Nusaybin üzerinden Tarihte Yukarı Mezopotamya'nın en önemli yerleşim yerlerinden birisi olarak bilinen Dara Antik Kentinde; Su Sarnıçları, Tarihi Taş Ocağı ve Mezarlığı görüyoruz. Antik kent gezimizin ardından, Deyr-ul Zaferan Manastırı'nı (Mor Hananyo) ziyaret ediyoruz. Ardından İpek Yolu üzerinde bulunan farklı dini inanışları ve eserleri bünyesinde barındıran Mardin merkeze varış. Ulu Cami ve Kasımiye Medresesi ziyaretleri sonrası Eski Mardin sokaklarında (Abbara da görerek) yürüyüş ve fotoğraf çekimi molası veriyoruz. Gezimiz sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize doğru yola çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.Konaklama: Mardin Yay Grand Otel vb.
4. Gün: Diyarbakır-Nemrut-Ankara

Sabah kahvaltı sonrası Diyarbakır şehir turumuzda Şehir Surları,Ulu Cami, Tarihi Hasanpaşa Hanı, Dört Ayaklı Minare, Ongözlü Köprü gezileri ardından öğle yemeği için verilen servest zaman sonrasında Diyarbakırdan ayrılarak Nissibi köprüsünü de gördükten sonra Kahta'ya varıyoruz. Dileyen misafirler ile ekstra düzenlenecek grubumuza özel minibüslerle UNESCO DÜNYA KÜLTÜR MİRAS LİSTESİ yer alan Nemrut Dağı'na çıkıyoruz. Ünlü Kommagene Kralı'nın Nemrut Dağı zirvesine yaptırdığı Tümülüs ve devasa heykelleri gördükten sonra eşsiz manzarayı izleyip bölgeden ayrılarak Ankara'ya doğru hareket ediyoruz. Gerekli molalar ile birlikte gece geç saatlerde Ankara'ya varış.

EK BİLGİLER

Not: Bu turumuzda yöresel ürün tanıtımı ve alışverisi için mağaza ziyaretleri yapılmaktadır.

MüzeKart+ Nedir ?

MüzeKart ile T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’na ve Milli Saraylar'a bağlı 300’den fazla müze ve örenyerini bir yıl boyunca sınırsız ziyaret edebilir, tarihte keyifli bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Satın aldığınız ilk günden itibaren bir yıl boyunca geçerlidir.

Türkiye'nin Müzeleri uygulaması ile üyelik oluşturarak, müze ve örenyeri girişinde oluşturacağınız kod ile kartınızı anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyelik oluşturulmayan durumlarda kartıızın kargo ile size ulaşmasını beklemeniz gerekecektir.

ONLİNE MÜZE KART ALMAK İÇİN TIKLAYIN --> MUZE.GOV.TR

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#108
LOKASYON:
Gaziantep (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 KAHVALTI, 2 AKŞAM YEMEĞİ
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
22:00 Kızılay Avm
22:10 Armada Avm
22:15 Taurus Avm
22:30 Gölbaşı
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Noktalarda İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
GEZGİNTUR - KATILIMCI TUR KATILIM SÖZLEŞMESİ

1) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
2) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
3) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından gezi tarihinden 3 gün önceye kadar yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir, fakat gösteri,konser vs. gibi ücretli etkinlik biletleri dahil olan günübirlik turlarda tura 3 günden fazla dahi olsa bilet ücreti katılımcıdan kesilir.
4) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından son 3 gün içinde iptal yada değişiklik yapılamaz, tura katılınmaması halinde ödenen ücret yanar.
5) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
6) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
7) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.30 gün ve 15 gün arası yapılan iptallerde tur bedelinin %50'si iade edilir.15 günden az kala iptal ve iade yapılamaz.Tur paketi içinde otobüs dışında bir ulaşım aracı var ise diğer ulaşım araçlarının maliyetleri için iade hakkı bulunmamaktadır (Uçak,Tren,Gemi vb.)
8) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
9) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-18 kişide özel dizayn minibüs ile, 19-35 kişide lüks küçük otobüs ile, 35 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi) misafirlere 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir. Konaklamalı olup gece çıkış yapan turlar web sitemizde görünen tur başlangıç tarihinin bir önceki gecesi Ankara'dan hareket ile başlamaktadır.
10) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
11) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
12) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
13) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
14) Gezgin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
15) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
16) Yurtdışı turlarında tur başlangıç tarihinden 30 gün önce acenta tarafından yapılacak tur iptali ve sonrasında mücbir sebeplerden kaynaklı iptaller yüzünden acentamız vize için ödenen ücretlerden sorumlu değildir.
17) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
18) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
19) Gezgin Tur yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezgin Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezgin Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
20) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezgin Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
21) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
22) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
23) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.Tarih değişiklik talepleri günübirlik turlarda turdan en az 3 gün önceye kadar konaklamalı turlarda ise turdan en az 30 gün önceye kadar talep edilmesi halinde değerlendirilir.
24) Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
25) Gezgin Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
26) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. paylaşılan tur fiyatlarımız turlar için sezon içindeki en uygun fiyatı göstermektedir.
27) Belirtilen şartlar paket tur sözleşmesinden ayrı düşünülemez. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu
satın almışlardır. Misafirler katılım sözleşmesini okuyup, anlamakla yükümlüdür.
28) Misafir, yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden, GEZGİNTUR'un tura kayıtlı tüm misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesini kabul etmiş sayılmaktadır.
29) Misafir, rezervasyon esnasında verilen tüm kişisel bilgilerin doğruluğundan sorumludur.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

8.490TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


* Tur Aracı İle Ulaşım
* 3 Gece Belirtilen Otellerde Konaklama
* Otel’de Sabah Kahvaltısı (3) – Akşam Yemeği (2)
* Seyahat Sigorta Paketi
* Profesyonel Rehberlik ve Refakat Hizmetleri

HARİÇ OLANLAR:


* Tüm Şahsi Harcamalar
* HALFETİ TEKNE TURU
* URFA’DA YEMEKLİ SIRA GECESİ EĞLENCESİ
* NEMRUT DAĞI TURU
* Öğle Yemekleri
* Yemeklerde Alınan İçecekler
* Tüm Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri