EN İYİ FİYAT

ADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜN

ADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNADRASAN OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜN


SEZON BOYU HER HAFTA
ANKARA ÇIKIŞLI
ANTALYA KEMER ADRASAN OLYMPOS TATİLİ
3 Gece 4 Gün
DENİZE YÜRÜME MESAFESİNDE HAVUZLU OTEL SEÇENEKLERİ İLE
Bilgi ve Rezervasyon;
0312 425 44 25

  • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemek
  • Birbirinden Güzel Aktiviteler
  • Lüks ve Konforlu Seyahat
  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Adrasan Konaklama Ayrıcalığı
  • Denize Yürüme Mesafesi Havuzlu Oteller

 SEZON BOYU HER HAFTA 

ANKARA ÇIKIŞLI

 ANTALYA ADRASAN VE OLYMPOS TATİLİ 

3 GECE 4 GÜN 

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 3 GECE ADRASAN KONAKLAMA - SABAH (3) ve AKŞAM (3) YEMEKLERİ - SEYAHAT SİGORTASI - ACENTA REFAKATİ DAHİL

OLYMPOS ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU* - KEMER TURU VE EĞLENCE MEKANLARI* - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI* - MEHTAP TURU* - ADRASAN GÜN DOĞUMU SEYRİ VE YÜZME* 

6990,00 TL 'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

 ADRASAN'DA KONAKAMA AYRICALIĞI İLE 

 OTEL SEÇENEKLERİ;  
 ADRASAN BEACH CLUB OTEL

ADRASAN ADA ARASI OTEL

ADRASAN PALMİRA OTEL

 << DENİZE YÜRÜME MESAFESİ VE HAVUZLU OTELLER >> 

BİLGİ VE REZERVASYON:

0312 425 44 25
0541 425 44 26
0541 425 44 27

TUR TARİHİ; (Belirtilen tur tarihinin bir önceki gecesi Anka'dan hareket ile başlamaktadır)

11-14 NİSAN 2024 (BAYRAM)
16-19 MAYIS 2024
23-26 MAYIS 2024
30 MAYIS - 2 HAZİRAN 2024
6-9 HAZİRAN 2024
27-30 HAZİRAN 2024
4-7 TEMMUZ 2024
11-14 TEMMUZ 2024
18-21 TEMMUZ 2024
25-28 TEMMUZ 2024
1 - 4 AĞUSTOS 2024
8-11 AĞUSTOS 2024
15-18 AĞUSTOS 2024
22-25 AĞUSTOS 2024
29 AĞUSTOS - 1 EYLÜL 2024
5-8 EYLÜL 2024
12-15 EYLÜL 2024
19-22 EYLÜL 2024
26-29 EYLÜL 2024
3-6 EKİM 2024
10-13 EKİM 2024

Not: Gece çıkışlı tüm turlarımız, yayınlanan tur tarihinden 1 gün öncesi gece çıkış yapmaktadır.

Belirtilen otel girişleri otellerin belirlediği saatlerde gerçekleşmekte olup dünya standartı 14:00 da oda girişi yapılması şeklindedir. Oteller müsaitlik doğrultusunda oda girişlerini erken yapma insiyatifine sahiptir.

Turumuz için belirlenen çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında katılan sadece 1 çock için geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk ya da bebek indirimi uygulanamaz.

Turlarımızın tamamında sözleşmede geçerli tüm maddeler turlara katılan her bireyi kapsamaktadır. Tur araçları ilgili tura kayıt yaptırmış kişi sayısına göre belirlenmekte olup sözleşme şartlarında ifade edilen araçlar kullanılmaktadır.

Araçlarda belirlenen koltuklar tura bir gün kala operasyon birimi tarafından belirlenmekte olup kayıt sırası dikkate alınmaktadır.

Turlarda yeterli katılım sayısı oluşmaması durumunda firmamız tarafından katılımcı misafire turdan bir gün önceye kadar bildirilmek üzere kesintisiz ücret iadesi yapılarak tur firması tarafından iptal edilebilir. 

Program dahilinde kullanılan oteller 4* lı otel standartlarında butik otel olup. Otelde alınan hizmet yarım pansiyon şeklindedir. Sabah kahvaltı(3) ve akşam yemeğini(3) kapsar. Otelde alınacak tüm içecekler ücretlidir.


>>ALTERNATİF - SEZON BOYU 4 GECE 5 GÜN ADRASAN - OLYMPOS TATİLLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN << 

İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;

►TEKNE TURU: TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL TAM GÜN)

►MEHTAP TEKNE TURU: TL

►KEMER ŞEHİR TURU VE EĞLENCE MEKANLARI : TL

►Programda belirtilen ekstra turlar yeterli katılımcı sayısı oluşması halinde gerçekleşmektedir.

SEZON BOYU HER HAFTA

Araç Hareket Noktaları;

23:55 Kızılay Avm Önü
00:10 Armada Avm
00:20 Ümitköy Köprüsü

NOT: FİYATLARIMIZ 2-3-4 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATIDIR.

KONAKLAMA: FARKLI OTEL SEÇENEKLERİ İLE KONAKLAMA İMKANI (ADRASAN BEACH CLUB OTEL - ADRASAN PALMİRA OTEL)

Özel Grup Turlarınız İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim: 0312 425 44 25

Adres: Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/3 Gezgintur

Adrasan

El değmemiş doğası ve berrak deniziyle tatilcilerin uğrak yerlerinden biri olan Adrasan, sit alanı olması nedeniyle doğal yapısını bozulmadan korumayı başarıyor. Adrasan’da kuş sesleriyle güne merhaba diyebilir, ışıl ışıl denizde yüzmenin keyfini sürebilirsiniz. Adrasan, doğa ile baş başa tatil yapmak isteyenleri davet ediyor.

Olimpos (Olympos)

Antalya'nın Kemer ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer'den yaklaşık 28 km. mesafede, batıda, meşhur Çıralı tatil beldesinden 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer'de mutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanıbaşındaki 2375 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'ndan almaktadır.

Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege'deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

Adrasan'da Konaklama

Adrasan doğa ile baş başa olup şehrin gürültüsünden uzak bir tatil yapmak isteyenler için doğru adres. Adrasan Koyu rüzgara karşı korunaklı olduğundan denizi dalgalı olmuyor. Çocuklu ailelerin tercih ettiği koyda denize girmek çok eğlenceli olabilir. Bu tatil programında doğa ile iç içe olan denize yürüme mesafesinde bulunan havuzlu otellerimizden birini tercih edebilirsiniz. Odalar kişi sayısana uygun verilmekte olup tüm odalarda duş,klima,minibar bulunmakta ve odalar kısmen deniz, doğa ve havuz manzaralıdır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: ANKARA-ADRASAN

ANKARA – ADRASAN – KEMER GEZİSİ VE EĞLENCE MEKANLARI

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece 23:55 Kızılay Avm önünde, 00:00 Armada Avm önünde, 00:20 Ümitköy Köprüde buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız otele ulaşıyoruz. Sabah saatlerinde otele varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması ve dağıtılması sırasında dileyen misafirlerimiz otelde bekleyerek zaman geçirebilirler, dilerseniz odanızı teslim alıncaya kadar adrasan plajına giderek denizde vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz de rehberimizin yönlendirmesi ile ulupınar ya da adrasan plajında ilk gün ekstra sabah kahvaltısına katılabilir. Günümüzün devamında adrasanın muhteşem sahil şeridinde denize girerek ya da otelimizin doğa ile iç içe bulunan havuzunda keyifle vakit geçirebilirsiniz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirler rehberimizin bilgilendirmesiyle planlanacak Kemer akşam gezisi ve isteğe bağlı gece clubu etkinliklilerine katılmak üzere Adrasan'dan Kemer'e yaklaşık 45 dk sürecek bir yolculuk sonrası Kemer çarşısı, liman caddesi ve marinanın tanıtılmasının ardından dileyen misafirlerimiz etraftaki eğlence mekanlarında zaman geçirebilir ya da alışveriş için çevreyi gezebilirler.

            • Bugünün akşamına özel olarak düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimizde Kemer’in ışıl ışıl sokaklarında yürüyüş yapma ve birbirinden güzel mekanlarda zaman geçirme fırsatı bularak dileyen misafirlerimizde Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinde eğlenmek için rehberimizden tavsiye alabilecektir. Akşam yemeği sonrası saat 21:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası kemere ulaşıyoruz. Gece 01:00 a kadar bölgede geçirilecek zaman sonrası otelimize dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Esktra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.) Konaklama: ADRASAN BEACH CLUB OTEL - ADRASAN ADA ARAS OTEL - ADRASAN PALMİRA OTEL
2. Gün: ADRASAN - SULU ADA TEKNE TURU*

ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU* 

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası gün boyu sürecek yemekli tekne turuna katılmak isteyen dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte otelimiz'den yürüme mesafesi olan tekne iskelesine gidiyoruz. Grubumuza özel ayrılan tekne ile yapacağımız günübirlik tekne turumuzda bölgeniz en popüler gezi rotalarından biri olan Suluada'ya giderek turkuazın bir çok tonunu görebileceğimiz berrak bir denizde yüzme fırsatı bulacağız. Ada çevresi ve kara tarafında ziyaret edeceğimiz ve yüzme imkanı bulacağımız tur boyunca birbirinden güzel müzikler eşliğinde eğlenerek günümüze neşe katmaya devam edeceğiz. Öğle saatlerinde tekne alacağımız birbirinden lezzetli yemeklerin tadını unutamayacaksınız. Sonrasında yapılacak meyve ikramıyla enerjimizi yeniden toplayarak eğlenmeye devam ediyoruz. Tekne turuna katılmayan misaifrlerimiz  Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilir ya da otel'de zaman geçirebilirler. Konaklama: ADRASAN BEACH CLUB OTEL - ADRASAN ADA ARAS OTEL - ADRASAN PALMİRA OTEL
3. Gün: ADRASAN - OLYMPOS - MEHTAP TURU*

ADRASAN - OLYMPOS  – MEHTAP TURU

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte dileyen misafirlerimiz ile buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp yaklaşık 10 km mesafede bulunan Olympos antik kentine doğru yola çıkıyoruz. Öncelikle Olympos antik kentini geziyor ve rehberimizden alacağımız bilgilendirmeler sonrası belirlenen saate kadar Olympos plajında deniz keyfi yapıyoruz. Belirlenen saatte buluşarak Adrasan koyuna geri gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve konaklama.

            • Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak adrasan iskelesine gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar otelimize dönüyoruz.Konaklama: ADRASAN BEACH CLUB OTEL - ADRASAN ADA ARAS OTEL - ADRASAN PALMİRA OTEL
4. Gün: ADRASAN - ANKARA

ADRASAN – ANKARA

Adrasan koyu bölge'de gün doğumunu seyredebileceğiniz en güzel koylardan biri olma özelliğinde olduğu için son günümüzde otelimizden çıkış yapmadan önce rehberimizin de sizleri yönlendireceği üzere tavsiyemiz gün doğumu saatinde adrasan plajında güneşin doğuşunu seyretmeniz ve dileyen misafirlerin sabahın en sakin saatlerinde denize girme ve bu deneyimi yaşaması yönündedir. Otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek öğle saatlerine doğru otelimizden ayrılıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankarada oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#245
LOKASYON:
Kemer (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
3 Sabah, 3 Akşam
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:55 Kızılay Avm Önü
00:10 Armada Avm
00:20 Ümitköy Köprüsü
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Yerde İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
1) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
2) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
3) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 3 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi için saklanır veya iade edilir.
4) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 3 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
5) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
6) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
7) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir.30 gün ve 15 gün arası yapılan iptallerde tur bedelinin %50'si iade edilir.15 günden az kala iptal ve iade yapılamaz.Tur paketi içinde otobüs dışında bir ulaşım aracı var ise diğer ulaşım araçları için iade hakkı bulunmamaktadır (Uçak,Tren vb.)
8) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
9) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30 kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (min.15 Kişi) misafirlere 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
10) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi yükümlülük taşımamaktadır.
11) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
12) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
13) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
14) Gezgin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
15) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklar ile aynı boyutta olmayabilir. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
16) Yurtdışı turlarında tur başlangıç tarihinden 30 gün önce acenta tarafından yapılacak tur iptali ve sonrasında mücbir sebeplerden kaynaklı iptaller yüzünden acentamız vize için ödenen ücretlerden sorumlu değildir.
17) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
18) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
19) Gezgin Tur yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezgin Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında Gezgin Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
20) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile ilgili konsolosluğa başvurmak gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır. Bu durumdan Gezgin Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
21) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
22) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
23) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk numarası garantisi verilememektedir.Tarih değişiklik talepleri günübirlik turlarda turdan en az 3 gün önceye kadar konaklamalı turlarda ise turdan en az 30 gün önceye kadar talep edilmesi halinde değerlendirilir.
24) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
25) Gezgin Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
26) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. paylaşılan tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır. Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
27) Belirtilen şartlar paket tur sözleşmesinden ayrı düşünülemez. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu
satın almışlardır. Misafirler katılım sözleşmesini okuyup, anlamakla yükümlüdür.
28) Kesin kayıt ile beraber sözleşmeyi ve KVKK Politikasını okumuş ve kabul etmiş sayılacaksınız.
29) Misafir, yukarıdaki tüm iletişim numaraları ve mail adresleri üzerinden, GEZGİNTUR'un tura kayıtlı tüm misafirler ile iletişime geçmesini, bilgilendirme, kampanya ve tanıtım içerikli elektronik ileti, toplu SMS vb. göndermesini kabul etmiş sayılmaktadır.
30) Misafir, rezervasyon esnasında verilen tüm kişisel bilgilerin doğruluğundan sorumludur.

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapın4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

6.990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
3 Gece 4 Gün Adrasan Konaklama
Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (3)
Otelde Alınacak Akşam Yemeği (3)
Acente Refakati
Seyehat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


İlk Gün Kahvaltı
Öğle Yemekleri
Ekstra Belirtilen Aktiviteler
Kişisel Harcamalar