ANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURU

ANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURUANKARA ÇIKIŞLI AMASRA TURU


Günübirlik Ankara Çıkışlı Amasra Turunu Gezgintur İle Gezmeye Ne Dersiniz?
Bilgi ve Rezervasyon: 0312 425 44 25

  • Amasrayı Keşfedin
  • Deniz, Doğa ve Kültür Hepsi Bir Arada
  • Profesyonel Tanıtım ve Konforlu Seyahat
  • Otantik Ürünler İçin Alışveriş Yapın

SEZON BOYU HER ÇARŞAMBA, CUMARTESİ ve PAZAR

ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK AMASRA TURU

ARAÇ İÇİ SANDVİÇ PAKETİ+
GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM + REHBERLİK DAHİL

Bilgi ve Rezervasyon:
0312 425 44 25
0541 425 44 26
0541 425 44 27

PROGRAM:

Doğasından, güzelliğinden, denizinden ve lezzetlerinden kendinizi alamayacağınız Karadeniz’in incisi Amasra yolculuğumuz 07:00’de Kızılay Avm önünden hareketle başlıyor. 07:10 Armada Avm önünden, 07:30 da Optimum Avm önünden misafirlerimizi aldıktan sonra kahvaltı paketimizi alarak keyifli yolculuğumuza başlıyoruz. Kahvaltımız sonrası dinlenme tesisimizde kısa bir ihtiyaç molasının ardından yolculuğumuza devam ediyoruz. 11:30 civarı Amasra’ya ulaşıyoruz.

Öncelikle yol üzerinde,Roma Dönemi'ne ait ve ülkemizde tek yol anıtı olma özelliğine sahip “Kuş Kayası” yol anıtını ziyaret ediyoruz. Muhteşem deniz orman ve Amasra manzarasıyla sizi kısa bir süre baş başa bırakıyoruz. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet'in Amasrayı ilk gördüğü Yer olan Bakacak Tepesinde Amasra ile ilgili bilgilerimizi rehberimizden alıp Amasra Merkeze gidiyoruz. Çarşıda öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirler bölgede bulunan restoranlarda istedikleri öğle yemeğini alabilirler. Öğle yemeği için verilen serbest zaman sonrasında rehberimiz ile belirtilen noktada buluşarak sırasıyla Amasra Kalesi, Boztepe, Kale içi evleri, Fatih Camii ve Küçük Kilise ile Amasra Gezimize devam ediyoruz. Gezi sonrası Amasra'nın meşhur Çekiciler Çarşısı’nda alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanda dilerseniz tekne turu yapıyoruz.

Turumuzu tamamlayıp Amasra’dan ayrılıyor ve yol üzeri gerekli molalarımızın ardından saat 22:00-22:30 civarı Ankara'ya ulaşıyoruz. Bir başka Gezgintur organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Kalkış Noktalarımız
07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:30 Optimum Avm Karşısı

AMASRA TURU MEMNUNİYET ANKETİ için tıklayınız

* HAFTA İÇİ TURU YADA ÖZEL GRUP TALEPLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ.

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#2
LOKASYON:
Amasra
YEMEK:
Araç İçi Sandeviç Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:30 Optimum Avm Karşısı Köfteci Yusuf Önü
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Noktalarda İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
Ek Bilgiler

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

Serkan Ulusan
30/07/2022
Amasra turunu deneyeceğiz iyi tavsiyler üzerine
Nuray Kılıç
11/09/2022
Şule Hanım'ın rehberliğinde Amasra'nın tarihi ve doğal zenginlikleri konusunda her fikir sahibi olduk hem bilgilendik hem eğlendik keyifli ve güzel bir turdu
NİLÜFER SAPAN
24/04/2023
22 Nisan 2023'te Rehberimiz Burak Beyle bir otobüs dolusu Amsara'ya günübirlik gittik. Oldukça memnun kaldık rehberimizden, kaptanımızdan. Şansımıza hava da çok iyiydi. Tek sıkıntı meşhur "Mustafa Amcanın Yeri" çok kalabalıktı ve yer bulup oturmamıza rağmen bi zahmet gelip siparişimizi almadılar. Biz de kalktık başka bir yerde yedik. İlk gideceklere tavsiyem Mustafa Amcanın Yeri'ne ya da Çeşmi Cihan gibi restaurantlara mecbur değilsiniz. Sahil kenarında o kadar çok seçeneğiniz var ki..her yerde balık her yerde meşhur Amasra Salatası :)
Erden Demirer
06/08/2023
2 Ağustos çarşamba günü gittiğimiz Amasra gezimizden çok memnun kaldık. Rehberimiz Mustafa bey ve sürücümüz turu güzelleştirmek için ellerinden geleni yaptılar. Bizleri mutlu etmek için olağanın ötesine geçtiler. Molalarda durulan yerler turumuz kalitesine ulaşamasa bile, bunun Türkiye genelinde bir problem olduğunun farkında olarak eleştiriyor ve Gezgintur'un çabalarını takdir ediyoruz. Tur bize çok dolu bir gün yaşattı. Herkese tavsiye ederim.

1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


- Gidiş Dönüş Ulaşım
- Araç İçi Sandviç Paketi
- Acenta Refakati ve Rehberlik Hizmeti
- Programda Belirtilen Çevre Gezileri

HARİÇ OLANLAR:


- Kişisel Harcamalar
- Tekne Turu
- Öğle Yemeği