ANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

ANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURUANKARA ÇIKIŞLI SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU


Günübirlik Ankara Çıkışlı Sapanca Maşukiye Turunu Gezgintur İle Gezmeye Ne Dersiniz ?
Bilgi ve Rezervasyon: 0312 425 44 25

  • Sapanca ve Maşukiyeyi Keşfedin
  • Doğa ve Kültür Hepsi Bir Arada
  • Otantik Ürünler İçin Alışveriş Yapın
  • Profesyonel Tanıtım ve Konforlu Seyahat
  • Ormanya Tabiat Parkı
  • Ayrı Gezegen Cam Teras

SEZON BOYU HER HAFTA ÇARŞAMBA, CUMARTESİ ve PAZAR
ANKARA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK 

SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU

ULAŞIM + ARAÇ İÇİ SANDVİÇ PAKETİ + PROFESYONEL REHBERLİK DAHİL 

Bilgi ve Rezervasyon:
0312 425 44 25
0541 425 44 26
0541 425 44 27


PROGRAM :

Sabah 07.00’de Kızılay Avm önünde, 07:10 Armada Avm önünde, 07:30 Optimum Avm önündeki buluşmamızın ardından hareket ediyoruz. Araçta verdiğimiz kahvaltı paketi ile yolumuza devam ediyoruz.Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra doğal çevresiyle birlikte 4 bin dönümlük alana yayılan ORMANYA Doğal Yaşam Parkına gidiyoruz. 

Dünyanın üçüncü, Avrupanın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip olan, bitki ve hayvanların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkında Hayvanat Bahçesi,  Vahşi Yaşam Alanı, Hobit Evleri gibi noktaların gezilmesi ve verilen serbest zamanın ardından öğle yemeği için bölgede hizmet  alabileceğimiz restoranımıza rehberimizin yönlendirmesiyle geçiyoruz.Ardından Kartepe yolunda bulunan Ayrı Gezegen Cam Teras'a doğru hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Cam Terasa çıkarak sapancanın eşsiz manzarasını fotoğraflayabilir. Dileyen misafirler burada Zipline,Salıncak ve diğer etkinliklere katılabilirler. Verilen zaman sonrasında aşıklar diyarı Maşukiye’ye geçiyoruz. Panoramik olarak Maşukiye aşıklar deresini ve yapay şelaleyi görüyoruz. Verilen zaman sonrasında eşsiz güzellikte bir manzaraya sahip olan Sapanca gölüne gidiyoruz. Burada 1 saat sürecek olan gezimizi yapıyoruz. Bu bölgede göl etrafında yürüyüş yapabilir ve sevdiklerimize hediyelik eşyalar alabiliriz. Ayrıca göl etrafındaki kafelerde göl manzarası eşliğinde çay kahve veya sahlebinizi yudumlayabilirsiniz. Sapanca gölündeki gezimiz sonrasında turumuzu tamamlıyoruz ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Biraz yorucu ama tatlı bir yorgunlukla turumuzu burada bitiriyoruz ve akşam üstü saatlerinde Ankara’ya hareket ediyor neşeli bir yolculuk sonrasında akşam saatlerinde Ankara’ya varıyoruz. Bir Başka Gezgin Tur Organizasyonunda Buluşmak Üzere Vedalaşıyoruz.

Kalkış Noktalarımız
07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:30 Optimum Avm Karşısı

SAPANCA MAŞUKİYE ORMANYA TURU MEMNUNİYET ANKETİ için tıklayınız

* HAFTA İÇİ TURU YADA ÖZEL GRUP TALEPLERİNİZ İÇİN LÜTFEN BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇİNİZ. 

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#4
LOKASYON:
Sapanca
YEMEK:
Araç İçi Sandeviç Paketi
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
07:00 Kızılay Avm Önü
07:10 Armada Avm Önü
07:30 Optimum Avm Karşısı Köfteci Yusuf Önü
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Noktalarda İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
Ek Bilgiler

TARİH VE FİYATLAR

YORUMLAR

merve bütüner
28/07/2021
Rehberımız ozgur bey nese hanım soforumuz levent bey gercekten ısını severek yapan ınsanlar o kadar eglencelı ve dolu dolu bır gun gecrdıkkı esımde ben ve kızım daha bırcok kez bu turla gwzı yapacagımıza emınım Allahın ıznıyle ılk deneyımdı hıc tereddut etmeden ercıh edebılırısnız
RABİA ÇOBAN KAYNAK
20/05/2023
20 mayıs tarihinde 3 yaşındaki oğlumuz ile Sapanca turuna katılım sağladık. Başta bebeğimizle zor olacağını düşünmüştük ancak tur rehberimiz Tunahan Bey'in ilgisi ve alakası sayesinde güzel bir Sapanca gezi süreci geçirdik.Kendisine teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki gezi tercihimiz de Gezgin Tur olacaktır. İlk kez bebekle tura katılım sağlamayı düşünenler gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Emeği geçen tüm ekibe teşekkürler.

1 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

990TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


• Gidiş Dönüş Ulaşım
• Araç İçi Sandviç Paketi
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Acenta Refakati

HARİÇ OLANLAR:


• Kişisel Harcamalar
• Öğle Yemeği