• DALYAN RAMAZAN VİLLA
DALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLADALYAN RAMAZAN VİLLA

DALYAN RAMAZAN VİLLA

GENEL BİLGİLER

DALYAN RAMAZAN VİLLA - MUĞLA

Villa Ramazan Dalyan’ın en sakin alanlarından birinde yer almakta olup sakinliği arayanların tercih edeceği bir villadır. Dalyan şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde olup, nehir boyunca yürüyerek hem nehir hem dağ manzarasını takip ederek yürümek ayrı bir zevktir.

Villada toplam 4 adet yatak odası bulunmaktadır. Zemin katta bulunan yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak mevcuttur. Üst katta yer alan yatak odalarından birinde 2 adet tek kişilik yatak diğer odada 1 adet çift kişilik yatak bulunmaktadır. Üçüncü odada ise çift kişilik yatak ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Tüm yatak odalarında klima bulunan villamızın biri zemin katta diğeri 1. katta olamak üzere toplam 2 adet de ortak banyosu mevcuttur.

Zevkli bir iç dizayna sahip villamızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detaylar eksiksiz olarak düşünülmüştür.

Açık mutfak ve salon beraber olup tüm mutfak ekipmanları mevcuttur. Kendi yemeğinizi yapabileceğiniz gibi bahçedeki barbekü alanında mangal yapmanın keyfini de çıkarabilirsiniz.
Dalyan Dalyan Mahallesi, Ortaca/Muğla, Türkiye Dalyan Mahallesi, Ortaca/Muğla, Türkiye

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: * Elektrik, su, klima, bahçe ve yüzme havuzu bakımı, çarşaf değişimi, Wi-Fi, evde kullanıma sunulan gereçler.

YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınDalyan

4 Oda

Kişi

Gece

14.00

12.00

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

DALYAN RAMAZAN VİLLA ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.