EN İYİ FİYAT

OLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜN

OLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜNOLYMPOS TATİLİ 4 GECE 5 GÜN


ANTALYA KEMER OLYMPOS TATİLİ
4 Gece 5 Gün
Otel : TÜRKMEN TREE HOUSES
Bilgi ve Rezervasyon;
0312 425 44 25

  • Olymposu Gezgintur İle Keşfedin
  • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemek
  • Lüks ve Konforlu Seyahat
  • 4 Gece 5 Gün Konaklama
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Dahil
  • Lüks Oda Tipi Konaklama

OLYMPOS VE ADRASAN TATİLİ

ANKARA ÇIKIŞLI 4 GECE 5 GÜN ANTALYA/KEMER OLYMPOS TATİLİ

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 4 GECE KONAKLAMA - SABAH AKŞAM AÇIK BÜFE YEMEKLER - SEYAHAT SİGORTASI - ACENTA REFAKATİ DAHİL

OLYMPOS ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - TEKNE TURU - KEMER TURU VE EĞLENCE MEKANLARI* - YANARTAŞ* - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI* - MEHTAP TURU* - ADRASAN GÜN DOĞUŞU SEYRİ VE YÜZME* - İNSUYU MAĞARASI

KİŞİ BAŞI ÜCRET: 8490,00 TL'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

   KONAKAMA TÜRKMEN TREE HOUSES (LÜKS ODA TİPİ) 


 << DENİZE YÜRÜME MESAFESİ >> 

BİLGİ VE REZERVASYON:

0312 425 44 25 
0541 425 44 26 
0541 425 44 27 

TUR TARİHLERİ; (Belirtilen tur tarihinin bir önceki gecesi Anka'dan hareket ile başlamaktadır)

15-19 HAZİRAN 2024
19-23 HAZİRAN 2024
23-27 HAZİRAN 2024
30 HAZİRAN - 4 TEMMUZ 2024
7-11 TEMUZ 2024
14-18 TEMMUZ 2024
21-25 TEMMUZ 2024
28 TEMMUZ - 1 AĞUSTOS 2024
4-8 AĞUSTOS 2024
11-15 AĞUSTOS 2024
18-22 AĞUSTOS 2024
25-29 AĞUSTOS 2024
1-5 EYLÜL 2024
8-12 EYLÜL 2024
15-19 EYLÜL 2024
22-26 EYLÜL 2024
29 EYLÜL - 3 EKİM 2024
6-10 EKİM 2024

Not: Gece çıkışlı tüm turlarımız, yayınlanan tur tarihinden 1 gün öncesi gece çıkış yapmaktadır.

Belirtilen otel girişleri otellerin belirlediği saatlerde gerçekleşmekte olup dünya standartı 14:00 da oda girişi yapılması şeklindedir. Oteller müsaitlik doğrultusunda oda girişlerini erken yapma insiyatifine sahiptir.

Turumuz için belirlenen çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında katılan sadece 1 çock için geçerlidir. 1 yetişkin yanında çocuk ya da bebek indirimi uygulanamaz.

Turlarımızın tamamında sözleşmede geçerli tüm maddeler turlara katılan her bireyi kapsamaktadır. Tur araçları ilgili tura kayıt yaptırmış kişi sayısına göre belirlenmekte olup sözleşme şartlarında ifade edilen araçlar kullanılmaktadır.

Araçlarda belirlenen koltuklar tura bir gün kala operasyon birimi tarafından belirlenmekte olup kayıt sırası dikkate alınmaktadır.

Turlarda yeterli katılım sayısı oluşmaması durumunda firmamız tarafından katılımcı misafire turdan bir gün önceye kadar bildirilmek üzere kesintisiz ücret iadesi yapılarak tur firması tarafından iptal edilebilir.

ALTERNATİF - SEZON BOYU 3 GECE 4 GÜN OLYMPOS TATİLLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

►Ücrete Dahil Olan Hizmetler;

Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
4 Gece 5 Gün Konaklama  
Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (4)  
Otelde Alınacak Akşam Yemeği (4)  
Rehberlik ve Acente Refakati  
Seyahat Sigortası  

►Ücrete Dahil Olmayanlar:

İlk Gün Kahvaltı
Öğle Yemekleri ve İçecek
Ekstra Belirtilen Aktiviteler  
Kişisel Harcamalar   

İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;

►TEKNE TURU:  .... TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL TAM GÜN)

►YANARTAŞ GEZİSİ: ...... TL (GİRİŞ+ULAŞIM)

►MEHTAP TEKNE TURU: ...... TL

►KEMER ŞEHİR TURU VE EĞLENCE MEKANLARI : TL

Programda belirtilen ekstra turlar yeterli katılımcı sayısı oluşması halinde gerçekleşmektedir.

Araç Hareket Noktaları;

BELİRTİLEN TUR BAŞLANGIÇ TARİHİNİN BİR ÖNCEKİ GECESİ ANKARA'DAN HAREKET İLE BAŞLAR;

23:55 Kızılay Avm Önü
00:10 Armada Avm  
00:20 Ümitköy Köprüsü  

NOT: FİYATLARIMIZ 2-3-4 KİŞİLİK LÜKS KLİMALI ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATIDIR.

KONAKLAMA: TÜRKMEN TREE HOUSES

Özel Grup Turlarınız İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim: 0312 425 44 25

Adres: Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/3 Gezgintur

OLYMPOS TATİLİ MEMNUNİYET ANKETİ

Olympos Türkmen Ağaç Evleri

Portakal ve nar ağaçları aralarına yerleştirilen bungalov tipi ağaç evlerle 1985 yılında kurulan Türkmen Ağaç Evleri bölgenin ilk tesisi olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük kapasiteli hosteli olarak dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı misafirlere yıllardır hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz tesisimiz denize ve antik kente yürüme mesafesindedir. Yarım pansiyon olarak hizmet veren tesisimizin aynı zamanda a la carte restaurantı dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebilir. Restoranımız ayrıca Türk mutfağı ağırlıklı menüsü ile ülkemizin eşsiz damak tadını misafirlerimize sunmaktadır.

Olimpos (Olympos);

Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer'den yaklaşık 28 km. mesafededir. Batıda; meşhur tatil beldesi Çıralı'dan 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer bölgesindemutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanı başındaki 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'ndan almaktadır.

Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege'deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar başta olmak üzere birçok medeniyet tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

 Olimpos'ta Konaklama;

Olimpos'ta nerede kalınır?

Olimpos, sit alanı içerisinde bulunduğundan, bölgede yapılaşma yasaktır. Bu maksatla Olimpos'ta konaklama olarak ağaç evler ve ahşap bungalovlar meşhur olmuştur. Olimpos'ta konaklamak isteyen tatilciler buralarda konaklamaktadır.

Olimpos Sahili;

Olimpos Antik Kentinin deniz ve kara tarafından olmak üzere iki giriş bulunmaktadır. Olimpos'un sahili çok güzeldir. Olimpos, gün boyu kumsalda uzanıp güneşlenen ve yüzen tatilcilerle doludur. Olimpos bölgesi, doğal güzellikleri, portakal bahçeleri ve yaklaşık 3,5 km'lik kumsalı ile görülmeye değerdir. Sahil kısmının çakıl olması dolayısıyla katılımcıların deniz ayakkabısı veya sandalet bulundurmaları daha konforlu olacaktır.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Olympos - Adrasan - Kemer

ANKARA – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – KEMER GEZİSİ VE EĞLENCE MEKANLARI*

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece 23:55 Kızılay Avm önünde, 00:00 Armada Avm önünde, 00:20 Ümitköy Köprüde buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız Türkmen ağaç evleri pansiyonumuza ulaşıyoruz. Sabah saatlerinde pansiyona varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması ve dağıtılması sırasında dileyen misafirlerimiz pansiyonda ortak alanda bekleyerek zaman geçirebilirler, dilerseniz odanızı teslim alıncaya kadar Olympos plajına giderek denizde vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz de ilk gün ekstra sabah kahvaltısına otelde katılıp odalar teslim edilene kadar zaman geçirebilirler. Öğleden sonra plaja gelmek isteyen misafirlerimizle deniz programımıza başlıyoruz. Günümüzün devamında Olympos bölgesinde keyifle vakit geçirebilir, restoran bölümünde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Otelimizde alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirler yanan ateşin etrafında veya çardaklarımızda çalan müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilir. Rehberimizin bilgilendirmesiyle planlanacak Kemer akşam gezisi ve isteğe bağlı gece club etkinliklilerine katılmak üzere Olympos'tan Kemer'e yaklaşık 45 dk sürecek bir yolculuk sonrası Kemer çarşısı, Liman caddesi ve marinanın tanıtılmasının ardından dileyen misafirlerimiz etraftaki eğlence mekanlarında zaman geçirebilir ya da alışveriş için çevreyi gezebilirler.

            • Bugünün akşamına özel olarak düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimizde Kemer’in ışıl ışıl sokaklarında yürüyüş yapma ve birbirinden güzel mekanlarda zaman geçirme fırsatı bularak dileyen misafirlerimizde Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinde eğlenmek için rehberimizden tavsiye alabilecektir. Akşam yemeği sonrası saat 21:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası Kemer'e ulaşıyoruz. Gece 01:00 a kadar bölgede geçirilecek zaman sonrası otelimize dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)
Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
2. Gün: Olympos - Adrasan Tam Gün Yemekli Tekne Turu - Yanartaş

OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU* – YANARTAŞ*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz pansiyonumuzda vakit geçirebilir yada pansiyon önünden yaklaşık olarak 10 dk süren yürüyüş ile Olympos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

            • Bugüne özel düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli yemekli Suluda tekne turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz tüm gün sürecek Suluada tekne turuna katılabilirler. Akşam üzeri biten tekne turu sonrası pansiyona dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)

            • Bugüne özel akşam etkinliğimiz Yanartaş turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
3. Gün: Olympos - Adrasan

OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI – MEHTAP TURU*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan koyuna gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan'a gelmeyen misafirlerimiz Olympos plajında yada pansiyonda kalarak vakit geçirebilir. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

            • Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak Adrasan'a gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar pansiyonumuza dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)
Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
4. Gün: Olympos - Adrasan

OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan koyuna gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan'a gelmeyen misafirlerimiz Olympos plajında ya da pansiyonumuzda kalarak vakit geçirebilir. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
5. Gün: Olympos -Adrasan - İnsuyu Mağarası - Ankara

OLYMPOS - TEKNE İLE GÜN DOĞUŞU SEYRİ VE YÜZME* – ANKARA

Alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek otelimizden ayrılıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz devam ederken Türkiye'de turizme ilk açılan mağara olan ve Burdur il sınırlarında yer alan İNSUYU mağarasını ziyaret ediyoruz. Bölgede vereceğimiz ziyaret molası sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara'da oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#86
LOKASYON:
Kemer (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
AÇIK BÜFE KAHVALTI (4), AÇIK BÜFE AKŞMA YEMEĞİ (4)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:55 Kızılay Avm Önü
00:10 Armada Avm
00:20 Ümitköy Köprüsü
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Yerde İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
GEZGİNTUR-TUR KATILIM SÖZLEŞMESİ
1-) Sözleşmede ismi geçen her kişi ya da şirket sözleşme koşullarını kabul etmiş sayılacaktır.
2-) Otobüslerimizde kayıt sırasına göre koltuk numarası verilmektedir.
3-) Günübirlik turlarda tur şirketi ya da katılımcı tarafından gezi tarihinden 3 gün önce yapılacak iptallerde gezi ücreti bir başka gezi
için saklanır veya iade edilir.
4-) Günübirlik turlarda katılımcı tarafından geziye 3 günden az kala yapılacak iptallerde ücret iadesi yapılmaz
5-) Tur esnasında kullanılmayan hizmet bedelinin sonradan iadesi mümkün değildir.
6-) Turlarımız otel, ulaşım aracı, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülmez.
7-) Konaklamalı turlarda 30 günden önce yapılan iptallerde ücretin tamamı iade edilir. 30 gün ve 15 gün arasında yapılan iptallerde
ücretin %50'si iade edilir. 15 gün kala yapılan iptallerde iade yapılamaz.
8-) Gezi ücretine dahil olmayan yemeklerde rehber yer önerir, ancak önerilen yerlerden hizmet alma zorunluluğu yoktur. Gezi
programını aksatmamak koşuluyla konuklarımız diledikleri yerden hizmet alabilirler.
9-) Turlarımız, tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15-17 kişide özel dizayn minibüs ile, 18-30 kişide lüks küçük otobüs ile, 30
kişinin üstünde ise 46 kişilik lüks otobüs ile yapılmaktadır. Turlarımızın, yeterli sayıya ulaşamaması ve iptal olması durumunda (
min.15 Kişi ); konaklamalı turlarda minimum 2 gün önceden günübirlik turlarda minimum 1 gün önceden haber verilerek iptal edilir.
10-) Tur esnasında mücbir sebeplerden ötürü turun devam edememesi söz konusu olur ise tur şirketi herhangi bir maddi
yükümlülük taşımamaktadır.
11-) Turlarımız esnasında yol durumuna bağlı olarak yaşanabilecek gecikmelerden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz.
12-) Seyahat halinde yaşanabilecek kaza esnasında oluşabilecek yaralanma, ölüm veya sakatlık gibi durumlarda tüm sorumluluk
taşıyıcı firmaya aittir ve aracın sahip olduğu sigortalar geçerlidir.
13-) Tura katılan tüketicinin; Valizlerin ve içindeki eşyaların her türlü sorumluluğu sahiplerine aittir.
14-) Gezgin Tur, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Konaklama yapılan şehirlerde ulusal
düzeyde kongre, fuar, ulusal bayram veya tatil dönemi olması durumunda konaklamalar çevre şehirlerde/ilçelerde yapılabilir.
15-) Üç kişilik odalarda 3.yatak uygulaması olup, 3.yatak standart yataklardan küçüktür. Çocuk indirimi sadece iki (2) yetişkin
yanında kalan ilk çocuk için geçerlidir.
16-) Turun acentamız tarafından mücbir sebepler dışında iptali durumunda vize acentamız tarafından alınmış ise ücreti iade edilir.
Aksi durumlarda vize ücreti iadesi yapılmaz.
17-) Konaklamalı programlarda belirtilen geziler mücbir nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir.
18-) Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya
da turların yapılamamasından Gezgin Tur sorumlu tutulamaz.
19-) Gezgin Tur yurtdışı turlarında yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda
vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Gezgin Turun hiç bir sorumluluğu yoktur. Gezgin Tur
sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Gezgin Tur'un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu
bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
20-) Yurtdışı turlarında T.C. vatandaşları için vize uygulaması vardır. Vize başvurusu için seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay
geçerli pasaport ile acentemizden temin edebileceğiniz “Vize İçin Gerekli Evraklar” listesinde belirtilen belgeler ile başvurmak
gerekmektedir. Yeşil pasaport sahipleri için vize uygulaması olmayıp, seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport
yeterlidir. Vize alınmış olması, ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez, pasaport polisinin sizi ülkeye sokmama yetkisi vardır.
Bu durumdan Gezgin Tur sorumlu değildir, sorumluluk yolcuya aittir.
21-) Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Gezgin
Tur sorumlu tutulamaz.
22-) Tur iptallerinde ücret İadeleri; misafirlere ödeme şekillerine göre yapılır. Döviz olarak yapılan ödemeler döviz cinsinden, TL
olarak yapılan ödemeler TL cinsinden ödeme şekillerine göre iade edilir. Ücret iadelerinde kur farkı talep edilemez.
23-) Tarih değişikliği talebi misafirlerin istedikleri tur tarihinin müsait olması durumunda gerçekleşecek olup, koltuk numarası ise
müsaitlik durumuna göre verilmektedir. Bir önceki kayıt alınan turdaki koltuk numarası ile tarih değişikliği yapılan turda aynı koltuk
numarası garantisi verilememektedir.
24-) Seyahat sigorta poliçesi tur başlangıç tarihinden otuz (30) gün öncesinde kesilerek tur esnasında misafire teslim edilir. Seyahat
sigortası kapsamında olacak tur iptal talepleri ile ilgili maddeler paket tur sözleşmesinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası kapsamında
talep edilecek ücret iadelerinde işlem süresi; talep tarihinden itibaren minimum iki (2) ay içerisinde sonuçlanır. Ücret iadesinin
onaylanması durumunda iadeler misafirlerin kendi isimlerine olan banka hesap numaralarına ilgili sigorta şirketi tarafından yatırılır.
25-) Gezgin Tur, kesin kayıt tarihine kadar fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Otellerden hareket saatlerini rehber
belirleyecektir ve iklim koşullarına göre programda değişiklik yapabilir.
26-) İnternet sitemiz, sosyal medya hesapları, broşür vb. afişe edilen tüm tur fiyatlarımız nakit ödemelerde geçerli olan fiyatlardır.
Fiyatlar kredi kartları ile yapılacak ödemelerde bankaların uygulamış olduğu komisyon oranlarına göre değişiklik gösterebilir.
27-) Belirtilen şartlar ve notlar paket tur sözleşmesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Misafirlerimiz bu şartları kabul ederek turu satın
almışlardır. Kesin kayıt esnasında; tur rezervasyon formu ve paket tur sözleşmesinin dikkatlice okunmasını tavsiye ederiz.

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
TEKNE TURU (YEMEKLİ)
Fiyat belirlenmedi
KEMER GECE TURU
Fiyat belirlenmedi
MEHTAP TEKNE TURU
Fiyat belirlenmedi
YANARTAŞ TURU

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

EK HİZMET VE SERVİSLER

YORUMLAR

Esin Turgut
10/07/2022
İnanılmaz keyifli bir turdu.Can Baba çalışanlarına,şoförümüz Hamza Bey ve rehberimiz İlkay Bey’e sonsuz teşekkürler

5 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

8.490TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
4 Gece 5 Gün Lüks Oda Tipi Konaklama
Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (4)
Otelde Alınacak Akşam Yemeği (4)
Acente Refakati
Seyehat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


İlk Gün Sabah Kahvaltısı
Öğle Yemekleri
Ekstra Belirtilen Aktiviteler
Kişisel Harcamalar