EN İYİ FİYAT

OLYMPOS TATİLİ 3 GECE 4 GÜNSEZON BOYU HER HAFTA
ANKARA ÇIKIŞLI
ANTALYA KEMER OLYMPOS TATİLİ
3 Gece 4 Gün
Otel : TÜRKMEN TREE HOUSES
Bilgi ve Rezervasyon;
0312 425 44 25

  • Olymposu Gezgintur İle Keşfedin
  • Lüks ve Konforlu Seyahat
  • Sabah ve Akşam Açık Büfe Yemek
  • 3 Gece 4 Gün Konaklama
  • Profesyonel Rehberlik ve Refakat Dahil
  • Lüks Oda Tipi Konaklama

SEZON BOYU HER HAFTA 

ANKARA ÇIKIŞLI

3 GECE 4 GÜN ANTALYA OLYMPOS VE ADRASAN TATİLİ

GİDİŞ DÖNÜŞ ULAŞIM - 3 GECE KONAKLAMA - SABAH (3) AKŞAM (3) AÇIK BÜFE YEMEKLER - SEYAHAT SİGORTASI - ACENTA REFAKATİ DAHİL
OLYMPOS ANTİK KENTİ - OLYMPOS PLAJI - ÖĞLE YEMEKLİ TEKNE TURU* - KEMER TURU VE EĞLENCE MEKANLARI* - YANARTAŞ* - ADRASAN PLAJI - SU SPORLARI* - MEHTAP TURU* - ADRASAN GÜN DOĞUMU SEYRİ VE YÜZME* - İNSUYU MAĞARASI

2 & 3 KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI ÜCRET;  3390,00 TL 'DEN BAŞLAYAN FİYATLAR

 KONAKAMA TÜRKMEN TREE HOUSES (LÜKS ODA TİPİ) 


 << DENİZE YÜRÜME MESAFESİ >>


OLYMPOS PROGRAMLARIMIZI %50 ÖN ÖDEME SEÇENEĞİ İLE ONLİNE SATIN ALABİLİR,
KALAN ÖDEMENİZİ TUR ARACINA BİNDİĞİNİZDE TAMAMLAYABİLİRSİNİZ

BİLGİ VE REZERVASYON:
0312 425 44 25
0541 425 44 26
0541 425 44 27

TUR TARİHİ;
> 20 - 23 NİSAN (RAMAZAN BAYRAMI)
> 28 NİSAN - 1 MAYIS
> 18 - 21 MAYIS
> 25 - 28 MAYIS
> 1 - 4 HAZİRAN
> 8 - 11 HAZİRAN
> 15 - 18 HAZİRAN
> 22 -25 HAZİRAN
> 29 HAZİRAN - 2 TEMMUZ (KURBAN BAYRAMI)
> 6 - 9 TEMMUZ
> 13 - 16 TEMMUZ
> 20 - 23 TEMMUZ
> 27 - 30 TEMMUZ
> 3 - 6 AĞUSTOS
> 10 - 13 AĞUSTOS
> 17 - 20 AĞUSTOS
> 24 - 27 AĞUSTOS
> 31 AĞUSTOS - 3 EYLÜL
> 7 - 10 EYLÜL
> 14 -17 EYLÜL
> 21 - 24 EYLÜL
> 28 EYLÜL - 1 EKİM
> 5 - 8 EKİM
> 12 -15 EKİM
>  19-22 EKİM
>  26-29 EKİM

Not: Gece çıkışlı tüm turlarımız, yayınlanan tur tarihinden 1 gün öncesi gece çıkış yapmaktadır.

Belirtilen otel girişleri otellerin belirlediği saatlerde gerçekleşmekte olup dünya standartı 14:00 da oda girişi yapılması şeklindedir. Oteller müsaitlik doğrultusunda oda girişlerini erken yapma insiyatifine sahiptir.

Turlarımızın tamamında sözleşmede geçerli tüm maddeler turlara katılan her bireyi kapsamaktadır. Tur araçları ilgili tura kayıt yaptırmış kişi sayısına göre belirlenmekte olup sözleşme şartlarında ifade edilen araçlar kullanılmaktadır.

Araçlarda belirlenen koltuklar tura bir gün kala operasyon birimi tarafından belirlenmekte olup kayıt sırası dikkate alınmaktadır.

Turlarda yeterli katılım sayısı oluşmaması durumunda firmamız tarafından katılımcı misafire turdan bir gün önceye kadar bildirilmek üzere kesintisiz ücret iadesi yapılarak tur firması tarafından iptal edilebilir.


ALTERNATİF - SEZON BOYU 4 GECE 5 GÜN OLYMPOS TATİLLERİNİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

İsteğe Bağlı Tur Aktiviteleri;

►TEKNE TURU: 350 TL (ÖĞLE YEMEĞİ DAHİL TAM GÜN)

►YANARTAŞ GEZİSİ: 150 TL (GİRİŞ+ULAŞIM)

►MEHTAP TEKNE TURU: 170 TL

►KEMER ŞEHİR TURU VE EĞLENCE MEKANLARI : 150 TL

►ADRASAN SAHİL GÜN DOĞUMU SEYRİ VE YÜZME MOLASI ADRASAN : 100 TL (ULAŞIM) 

Programda belirtilen ekstra turlar yeterli katılımcı sayısı oluşması halinde gerçekleşmektedir.

Araç Hareket Noktaları;
SEZON BOYU HER HAFTA  

BELİRTİLEN TUR BAŞLANGIÇ TARİHİNİN BİR ÖNCEKİ GECESİ ANKARA'DAN HAREKET İLE BAŞLAR;

23:55 Kızılay Avm Önü
00:10 Armada Avm 
00:20 Ümitköy Köprüsü 

NOT: FİYATLARIMIZ 2-3-4 KİŞİLİK LÜKS KLİMALI ODALARDA KİŞİ BAŞI FİYATIDIR.

KONAKLAMA:  TÜRKMEN TREE HOUSES

Özel Grup Turlarınız İçin Bizim İle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim: 0312 425 44 25

Adres: Atatürk Bulvarı Alemdar İşhanı 88/3 Gezgintur

OLYMPOS TATİLİ MEMNUNİYET ANKETİ için tıklayınız

Olympos Türkmen Ağaç Evleri

Portakal ve nar ağaçları aralarına yerleştirilen bungalov tipi ağaç evlerle 1985 yılında kurulan Türkmen Ağaç Evleri bölgenin ilk tesisi olma özelliğine sahiptir. Ayrıca Türkiye'nin en büyük kapasiteli hosteli olarak dünyanın çeşitli yerlerinden gelen yabancı misafirlere yıllardır hizmet vermektedir. Doğa ile iç içe bir tatil geçirebileceğiniz tesisimiz denize ve antik kente yürüme mesafesindedir. Yarım pansiyon olarak hizmet veren tesisimizin aynı zamanda a la carte restaurantı dilediğiniz zaman sizlere hizmet verebilir. Restoranımız ayrıca Türk mutfağı ağırlıklı menüsü ile ülkemizin eşsiz damak tadını misafirlerimize sunmaktadır.

Olimpos (Olympos)

Antalya'nın Kumluca ilçesine bağlı, doğal güzellikleri, antik şehri, koyu ve plajı ile ünlü popüler tatil yeri Olimpos (Olympos) Kemer'den yaklaşık 28 km. mesafededir. Batıda; meşhur tatil beldesi Çıralı'dan 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan ve eski bir Likya antik kenti olan Olimpos, muhteşem doğal güzellikleri, tarihi ve plajı ile Antalya Kemer bölgesindemutlaka görülmesi gereken önemli tatil ve ören yerlerinden birisidir.

Akçay deresinin her iki yanına kurulmuş bir antik kent olan ve kuruluşu Helenistik döneme denk gelen Olimpos, Likya bölgesinin en büyük kentlerinden birisi olup, adını hemen yanı başındaki 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'ndan almaktadır.

Olimpos (Olympos), Anadolu ve Ege'deki dağ zirvelerinin ortak adıdır. İ.Ö. 1.yy.da Phaselis ile birlikte korsanların kontrolünde olan ve korsan saldırıları sebebiyle fakirleşen kent, Roma döneminde kurtarılarak toparlanmıştır. Roma döneminde zenginleşen kent, M.S. 3.yy.dan sonra Ceneviz ve Venedikli korsanlar başta olmak üzere birçok medeniyet tarafından kullanılmıştır ve Osmanlı döneminde 15.yy.da terk edilmiştir.

Olimpos'ta Konaklama

Olimpos'ta nerede kalınır? Olimpos, sit alanı içerisinde bulunduğundan, bölgede yapılaşma yasaktır. Bu maksatla Olimpos'ta konaklama olarak ağaç evler ve ahşap bungalovlar meşhur olmuştur. Olimpos'ta konaklamak isteyen tatilciler buralarda konaklamaktadır.

Olimpos

Olimpos Antik Kenti'nin deniz ve kara tarafından olmak üzere iki giriş bulunmaktadır. Olimpos'un sahili çok güzeldir. Olimpos, gün boyu kumsalda uzanıp güneşlenen ve yüzen tatilcilerle doludur. Olimpos bölgesi, doğal güzellikleri, portakal bahçeleri ve yaklaşık 3,5 km'lik kumsalı ile görülmeye değerdir.

TUR PROGRAMI

Broşür İndir
1. Gün: Ankara-Olimpos-Kemer

ANKARA – OLYMPOS – OLYMPOS ANTİK KENTİ – OLYMPOS PLAJI – KEMER GEZİSİ VE EĞLENCE MEKANLARI*

Siz değerli misafirlerimiz ile belirtilen tur tarihlerinin bir gün öncesi gece 23:55 Kızılay Avm önünde, 00:00 Armada Avm önünde, 00:20 Ümitköy Köprüde buluşmamızın ardından keyifli tatil yolculuğumuza başlıyoruz. Güzergahımız üzerinde gerekli molalarımız sonrası sabah saatlerinde konaklama yapacağımız Türkmen ağaç evleri pansiyonumuza ulaşıyoruz. Sabah saatlerinde pansiyona varışımız sonrasında odalarımızın hazırlanması ve dağıtılması sırasında dileyen misafirlerimiz pansiyonda ortak alanda bekleyerek zaman geçirebilirler, dilerseniz odanızı teslim alıncaya kadar Olympos plajına giderek denizde vakit geçirebilir, dileyen misafirlerimiz de ilk gün ekstra sabah kahvaltısına otelde katılıp odalar teslim edilene kadar zaman geçirebilirler. Öğleden sonra plaja gelmek isteyen misafirlerimizle deniz programımıza başlıyoruz. Günümüzün devamında Olympos bölgesinde keyifle vakit geçirebilir, restoran bölümünde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Pansiyonumuzda alacağımız akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirler yanan ateşin etrafında veya çardaklarımızda çalan müzik eşliğinde keyifli vakit geçirebilir. Rehberimizin bilgilendirmesiyle planlanacak Kemer akşam gezisi ve isteğe bağlı gece club etkinliklilerine katılmak üzere Olympos'tan Kemer'e yaklaşık 45 dk sürecek bir yolculuk sonrası Kemer çarşısı, Liman caddesi ve marinanın tanıtılmasının ardından dileyen misafirlerimiz etraftaki eğlence mekanlarında zaman geçirebilir ya da alışveriş için çevreyi gezebilirler.

           • Bugünün akşamına özel olarak düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimizde Kemer’in ışıl ışıl sokaklarında yürüyüş yapma ve birbirinden güzel mekanlarda zaman geçirme fırsatı bularak dileyen misafirlerimizde Antalya’nın en ünlü gece kulüplerinde eğlenmek için rehberimizden tavsiye alabilecektir. Akşam yemeği sonrası saat 21:30 civarında pansiyonumuzun önünde buluşarak yaklaşık 45 dakika sürecek bir yolculuk sonrası Kemer'e ulaşıyoruz. Gece 01:00 a kadar bölgede geçirilecek zaman sonrası otelimize dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
2. Gün: Olympos-Adrasan-Suluada Tekne Turu-Yanartaş

OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SULUADA TEKNE TURU* – YANARTAŞ*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan’a gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan’a gelmeyen misafirlerimiz pansiyonumuzda vakit geçirebilir yada pansiyon önünden yaklaşık olarak 10 dk süren yürüyüş ile Olympos plajına giderek denize girebilirler. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

            • Bugüne özel düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli yemekli Suluda tekne turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz tüm gün sürecek Suluada tekne turuna katılabilirler. Akşam üzeri biten tekne turu sonrası pansiyona dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)

            • Bugüne özel akşam etkinliğimiz Yanartaş turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talepte bulunan misafirlerimiz akşam yemeği sonrası çıralı bölgesinde yer alan Yanartaş turuna katılabilirler. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)
Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
3. Gün: Olympos - Adrasan

OLYMPOS – ADRASAN – ADRASAN PLAJI – SU SPORLARI* – MEHTAP TURU*

Sabah açık büfe alacağımız kahvaltı sonrası dileyen misafirlerimiz ile rehberimizin belirleyeceği saatte buluşmamızın ardından araçtaki yerlerimizi alıp 7 km mesafede bulunan Adrasan koyuna gidiyoruz. Adrasan plajında akşam saatlerine kadar denize girebilir, plajın etrafında bulunan restoranlarda yeme-içme imkanlarından faydalanabilir, su sporları yapabilirsiniz. Adrasan'a gelmeyen misafirlerimiz Olympos plajında yada pansiyonda kalarak vakit geçirebilir. Tüm gün deniz keyfi sonrası otelimizde akşam yemeği ve yanan ateş ile müzik eşliğinde vakit geçiriyoruz.

            • Bugüne özel akşam düzenleyeceğimiz ekstra etkinliğimiz Adrasan hareketli mehtap turu. Tur hakkında detaylı bilgilendirme yapan rehberimizin alacağı rezervasyon sonrası talep eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası otelimizin önünde buluşarak Adrasan'a gidiyoruz. Grubumuzu hazır bekleyen teknemizle mehtabı seyretmek üzere açılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz mehtap turu sırasında denize de girebilirler. Turu tamamlamamızın ardından tekrar pansiyonumuza dönüyoruz. (Not: Bu program, araçta rehberin detaylı bilgilendirmesinin ardından alınacak talep sonrası yeterli katılımcının oluşması durumunda gerçekleşecektir. Ekstra aktivitedir, katılım zorunlu değildir.)
Konaklama: TÜRKMEN TREE HOUSES
4. Gün: Olympos - Adrasan - İnsuyu Mağarası - Ankara

OLYMPOS - GÜN DOĞUŞU SEYRİ VE YÜZME* – ANKARA

Gün doğuşu seyri ve yüzme molası için ekstra düzenlenecek turumuza katılmak isteyen misafirlerimiz ile erken saatte buluşarak otobüsümüz ile Adrasan sahiline gidiyoruz ve Adrasan plajının muhteşem manzarasıyla denizden doğacak güneşi karşılayıp yüzmek isteyen misafirlerinde gün doğumunda sabah sakin olan denizde yüzme fırsatı da bulabileceği programımızı yaptıktan sonra pansiyonumuza geri dönüyoruz. Alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında odalarımızı resepsiyona teslim ederek otelimizden ayrılıyoruz ve Ankara’ya dönmek üzere yola çıkıyoruz. Yolculuğumuz devam ederken Türkiye'de turizme ilk açılan mağara olan ve Burdur il sınırlarında yer alan İNSUYU mağarasını ziyaret ediyoruz. Bölgede vereceğimiz ziyaret molası sonrasında yolculuğumuza devam ediyoruz. Güzergahımız üzerinde vereceğimiz gerekli molalarımız sonrasında akşam saatlerinde Ankara'da oluyor ve siz değerli misafirlerimiz ile bir başka organizasyonda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

EK BİLGİLER

AKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#83
LOKASYON:
Kemer (Ankara çıkışlı)
YEMEK:
AÇIK BÜFE KAHVALTI (3), AÇIK BÜFE AKŞMA YEMEĞİ (3)
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
23:55 Kızılay Avm Önü 00:10 Armada Avm 00:20 Ümitköy Köprüsü
BİTİŞ:
Biniş Noktaları İle Aynı Yerde İnilebilir
İPTAL POLİTİKASI:
Ek Bilgiler

TARİH VE FİYATLAR

EKSTRALAR
Fiyat belirlenmedi
TEKNE TURU (YEMEKLİ)
Fiyat belirlenmedi
KEMER GECE TURU
Fiyat belirlenmedi
MEHTAP TEKNE TURU
Fiyat belirlenmedi
YANARTAŞ TURU

Yukarıdakiler aksi belirtilmedikçe isteğe bağlıdır ve tur operatörüne ödenecektir.

YORUMLAR

Zühre Karakaş
11/10/2020
Gayet güzel bir turdu.. tavsiye ederim
Merve İlbars
22/08/2021
Güzel bir turdu çok memnun kaldık . Bilal beye çok teşekkürler ilgisi ve güler yüzü için . Tavsiye ederim .
Merve Alçın
11/06/2022
Kuzenlerim daha önce bu turla seyahat ettiler. Onların tavsiyesi ile bu tura arkadaşımla katılmaya karar verdik.
Songül Göksu
10/10/2022
Çok güzel bir turdu . Beklentimin çok çok çok üstündeydi . İlkay beye çok teşekkür ediyorum mükemmel bir rehber .Herkese tavsiye ederim

4 Gün

Lütfen önce tarih seçiniz

3.390TL

en düşük kişi başı


DAHİL OLANLAR:


Ankara'dan Gidiş-Dönüş Ulaşım
3 Gece 4 Gün Lüks Oda Tipi Konaklama
Otelde Alınacak Sabah Kahvaltısı (3)
Otelde Alınacak Akşam Yemeği (3)
Rehberlik ve Acente Refakati
Seyehat Sigortası

HARİÇ OLANLAR:


İlk Gün Kahvaltı
Öğle Yemekleri
Ekstra Belirtilen Aktiviteler
Kişisel Harcamalar